Poslední novinky

4. července 2017

Postavte si Turrisduino

Turrisduino je rozšiřující destička využívající dostupné piny na routeru Turris Omnia. Vyrobit si ji můžete sami. Více zde

28. června 2017

Jak vypadají ransomware útoky Petya

Posledních několik dní se internetem aktivně šíří ransomware  Petya/Petrwrap. Je to první větší útok, kdy můžeme využít nového dohledového centra se zaintegrovanými výstupy sběru dat z routerů Turris.

Číst dále

Turris Omnia

S kampaní Turrisu Omnia na Indiegogo jsme zaznamenali velký úspěch. 5000 přispěvatelů z celého světa nám projevilo důvěru koupí své Omnie a dalších odměn. To vše je pouze začátek! Nyní tvrdě pracujeme nejen proto, aby Omnie zůstala tím nejbezpečnějším routerem, ale také každým dnem přidáváme nové funkce, které ji dělají tím, čím je. Víc, než jen router. Jedinými limity jsou výkonný hardware a lidská představivost.

Stále ještě jen uvažujete o Omnii?
Máte open-source rádi tak, jako my?
Chcete do projektu přispívat?
Slyšíte o naší práci poprvé?

ZJISTĚTE O OMNII VÍCE

Project:Turris

Project Turris je služba, která s pomocí našeho specializovaného routeru, pomáhá svým uživatelům chránit jejich domácí síť před nebezpečím. Neziskový projekt začala naše společnost CZ.NIC z. s. p. o., správce domény CZ, již v roce 2013. Nasbírané znalosti a zkušenosti využíváme a rozšiřujeme každým dnem.

Chcete se dozvědět více o tom, jak to všechno začalo?

VÍCE O PROJEKTU TURRIS

Máte otázku?

Chcete se zapojit do úžasné komunity?

NAVŠTIVTE NAŠE FÓRUM

Chcete získat informace nebo číst a psát návody?

PROZKOUMEJTE DOKUMENTACI

Nemůžete najít to, co hledáte?

ZEPTEJTE SE NAŠÍ PODPORY