Poslední novinky

22. prosince 2018

Redesign Android aplikace

Pro naše routery máme dektopovou i mobilní aplikaci. Desktopová aplikace je tu s námi již dlouhou dobu a byla mezi některými uživateli velmi populární ještě před příchodem routeru Turris Omnia. S ním nám přišlo logické přenést tuto funkcionalitu i do světa mobilních telefonů a tak se i stalo. Časem jsme díky tomu získali zpětnou vazbu od mnohem širšího okruhu uživatelů kteří chtěli od mobilní aplikace více. A my jsme rozhodli jim toto přání splnit.

Číst dále

Turris Omnia

S kampaní Turrisu Omnia na Indiegogo jsme zaznamenali velký úspěch. 5000 přispěvatelů z celého světa nám projevilo důvěru koupí své Omnie a dalších odměn. To vše je pouze začátek! Nyní tvrdě pracujeme nejen proto, aby Omnie zůstala tím nejbezpečnějším routerem, ale také každým dnem přidáváme nové funkce, které ji dělají tím, čím je. Víc, než jen router. Jedinými limity jsou výkonný hardware a lidská představivost.

Stále ještě jen uvažujete o Omnii?
Máte open-source rádi tak, jako my?
Chcete do projektu přispívat?
Slyšíte o naší práci poprvé?

ZJISTĚTE O OMNII VÍCE

Project:Turris

Project Turris je služba, která s pomocí našeho specializovaného routeru, pomáhá svým uživatelům chránit jejich domácí síť před nebezpečím. Neziskový projekt začala naše společnost CZ.NIC z. s. p. o., správce domény CZ, již v roce 2013. Nasbírané znalosti a zkušenosti využíváme a rozšiřujeme každým dnem.

Chcete se dozvědět více o tom, jak to všechno začalo?

VÍCE O PROJEKTU TURRIS

Máte otázku?

Chcete se zapojit do úžasné komunity?

NAVŠTIVTE NAŠE FÓRUM

Chcete získat informace nebo číst a psát návody?

PROZKOUMEJTE DOKUMENTACI

Nemůžete najít to, co hledáte?

ZEPTEJTE SE NAŠÍ PODPORY