Novinky

Schnapps: jak pracovat se snapshoty

17. května 2017

Schnapps je nástroj pro správu snapshotů, což jsou snímky stavu operačního systému v daný okamžik v čase. Jak používat Schnapps na routerech Turris? Detaily zde

Nastavení záložního připojení přes LTE

4. května 2017

Jak na Turris Omnia nastavit připojení do režimu failover, kdy je primárně použito připojení přes WAN a v případě jeho výpadku je veškerý provoz směrován přes LTE? Návod je zde

Přijďte na Turris hackathon

26. dubna 2017

Chcete vyřešit něco, co vás trápí na Turrisech? Něco pro ně naprogramovat? Přijďte na náš programátorský hackathon 16.-17. června 2017. Detaily zde

Jak používat GPIO port v Turris Omnia

11. dubna 2017

Routery Turris Omnia jsou vybaveny GPIO konektorem. Jak jej používat? Přidali jsme podrobný návod

Další Turris? Omnia²!

1. dubna 2017

Nejnovější zprávy. Konečně jsme dokončili plány pro další generaci našeho routeru! Bude se jmenovat Turris Omnia² (čtěte Turris Omnia nadruhou).

Číst dále

Jak se zapojit do překladu rozhraní Foris

30. března 2017

Rozhraní routerů Turris vyvíjíme primárně v angličtině a češtinu používáme jako referenční lokalizační jazyk. Pokud chcete, můžete přidat rozhraní Turrisu v jakémkoliv jiném jazyce. Jak na to?

Návštěvníkům CeBITu se náš open source router líbil

28. března 2017

Byla to naše první účast na tak velkém veletrhu a rozhodli jsme se pro ni doslova na poslední chvíli. Chtěli jsme najít partnery a také router představit širší veřejnosti. 

Číst dále

Turris Omnia na CeBIT 2017

16. března 2017

Vyrážíme prezentovat náš produkt na největší světovou výstavu digitálního byznysu - CeBIT.

...

Číst dále

OpenVPN server snadno a jednoduše

14. března 2017

Potřebujete se připojovat vzdáleně a bezpečně do své sítě? Skvělým nástrojem je OpenVPN, jenže jeho konfigurace na Turrisu vyžadovala mnoho nastavení. Nově je v Turris OS od verze 3.6 k dispozici jednoduchá konfigurace OpenVPN serveru z rozhraní Forris.

Číst dále

Zásady ochrany osobních údajů

13. března 2017

Ochranu údajů našich zákazníků bereme velmi vážně. Zjednodušeně řečeno: neděláme nic, co bychom nechtěli, aby ostatní dělali nám.

Číst dále