Go back to news list

Na ISSS byl představen projekt Bezpečný router

11. dubna 2018

conference

Konference ISSS zaměřující se na reformu veřejné správy, rozvoj e-governmentu a informatizaci společnosti proběhla v minulých dnech v Hradci Králové. Z CZ.NICu měli na konferenci přednášky Jaromír Talíř a Jiří Průša a pokud jste je neslyšeli živě, můžete si je zpětně pustit z archivu konference.

Turris u svého stánku přivítal několik českých politiků, ale především také množství zájemců o registraci do projektu Bezpečný router, představeného v prezentaci Jiřího Průši. V rámci akce Bezpečný router chceme českým institucím veřejné správy nabídnout router Turris Omnia formou bezplatné výpůjčky výměnou za poskytnutí dat o útocích. Cílem akce je zvýšení bezpečnosti Internetu a ochrany soukromých dat. 

Během trvání konference byla poprvé oficiálně spuštěna internetová stránka Bezpečného routeru a u našeho stánku byla zároveň možnost registrace. Pokud jste se konference nemohli zúčastnit a chtěli byste se o Bezpečném routeru dozvědět více nebo se do projektu registrovat, nezoufejte a navštivte nově spuštěný web, kde naleznete veškeré potřebné informace i registrační formulář. Přihlašování do projektu je otevřené do 30. června 2018. Všem účastníkům ISSS, kteří se rozhodli navštívit náš stánek nebo poslechnout si jednu z našich přednášek, děkujeme za podporu. 

ISSS-Turris-team.jpg