Go back to news list

MWC Barcelona 2021 začíná

28. června 2021

Naši kolegové Radek, František a Lucie právě připravují Turris stánek na barcelonském Mobile World kongresu. Akce se účastníme v části věnované inovativním technologiím a mladým společnostem s názvem 4YFN - 4 Years From Now, což česky znamená čtyři roky od nynějška.

Pokud jste na MWC / 4YFN 2021, přijďte nás pozdravit. Pokud jde o ostatní, sledujte nás na sociálních médiích (Twitter), kam kolegové posílají pravidelné informace. Užijte si s námi atmosféru první fyzické mezinárodní akce tohoto roku!

Mobile World Congress a 4YFN je největší globální setkání inovátorů a velkých korporací ze světa mobilních technologií a konektivity. Letošní událost je jedinečná tím, že umožňuje jak fyzickou, tak online účast. Výstava 4YFN představuje stovky společností z celého světa ze všech aspektů technologického průmyslu. Hlavním cílem je předvést novinky, propojit se s partnery, investory či dalšími inovátory.

4YFN každý rok podporuje začínající firmy a projekty, které pracují na inovacích ve čtyřech strategických oblastech - Connectivity, Digital Health, Fintech, Impact.