Reference

Dialect Švédsko

„Potřebovali jsme stovky zařízení, která bychom mohli použít v našich prostředcích hromadné dopravy (autobusy, vlaky, taxi) a na zastávkách jako gateway a Wi-Fi hotspot zároveň. Turris Omnia se nám perfektně hodí, protože obsahuje plně konfigurovatelný software a výkonný hardware.“

Oxalis

„Při rozhodování, jakými routery vybavit všech 79 prodejen Oxalis v ČR i SK a bezpečně je propojit prostřednictvím VPN s centrálou, hrál velkou roli poměr výkon–kvalita–cena. Vybrali jsme routery Turris Omnia, a to i proto, že disponují SFP/LTE/WAN a můžeme je libovolně konfigurovat.“

Qarnot Computing

„Vyvinuli jsme první topení využívající mikroprocesory jako zdroj tepla. Řídicí jednotkou uvnitř je Omnia. Základní deska Omnie má komponenty splňující naše požadavky a celková stabilita platformy je vynikající. Obsahuje také mSATA slot pro případné vestavěné úložiště a mnoho volných neobsazených headerů, které mohou rozšířit její potenciál.“

Království železnic

„Routery Turris nabízí kvalitní a bezpečné Wi-Fi připojení pro návštěvníky Království železnic na pražském Smíchově.  Ve spolupráci se společností Stelio s.r.o., jsme nainstalovali kompletní Wi-Fi síť pro všechny návštěvníky. Turris Omnia slouží jako centrální bod celého řešení a jako brána do Internetu a routery Turris MOX s externími anténami jsou v roli jednotlivých přípojných bodů."

K3 Bohumín

„Routery Turris využíváme již mnoho let, od roku 2020 také nejnovější model Turris Omnia. Dělají přesně to, co potřebujeme. S trochou nadsázky by se dalo říct, že díky průběžným a všudypřítomným aktualizacím Turrisu máme každý měsíc nový router. Šetříme tím jak veřejné finance, tak náš čas a úsilí."

Sam Knows

„Hledali jsme výkonné a spolehlivé zařízení pro měření vysokorychlostního připojení až do 2,5 Gbps, které nelze měřit klasickými rychlostními testy založenými na webových technologiích. Právě po takovém zařízení byla velká poptávka od našich ISP a zákazníků telekomunikačních regulátorů po celém světě. Turris Tech ve spolupráci s naším R&D týmem připravili upravenou verzi oblíbeného a výkonného routeru Turris Omnia, která splňuje všechny naše požadavky. A dokázali to velmi rychle!"

uc3m

„Chtěl jsem spolehlivý, výkonný a flexibilní router používající Linux pro své domácí připojení. Turris Omnia byl tou nejlepší volbou, protože je založen na open-source a zároveň vymyšlený a vyrobený v Evropě. Nikdy jsem nebyl spokojen s „obyčejnými” domácími routery, které nabízejí omezené funkce a možnosti.

Turris Omnia nabízí téměř nekonečnou řadu možností. Nyní vyhodnocujeme využití Turris Omnia také pro studijní účely na univerzitě, protože nám umožní vytvořit komplexní síťové scénáře."

HW server

„Potřebovali jsme vyřešit zabezpečené, modulární a spolehlivé připojení pro naše IoT moduly a technologie prostřednictvím mobilního LTE připojení. Turris Omnia splnila naše veškerá očekávání.

Díky internímu LTE modemu a případné možnosti osadit interní SSD disk se jednalo o ideální volbu. Navíc Tým Turrisu reagoval na naše požadavky velmi rychle a flexibilně."

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

„Požadovali jsme zabezpečený router s modulárním HW designem založený na OpenSource technologiích, na kterém bychom mohli studenty naší univerzity vzdělávat zejména na poli síťové  bezpečnosti v našem novém studijním programu Informační technologie se specializací Kybernetická bezpečnost.

TurrisTech, divize CZ.NIC z.s.p.o. nám jako jediná oslovená společnost vyšla velmi rychle vstříc s dlouhodobou zápůjčkou.

Nad rámec tohoto projektu jsme se dohodli na průběžných konzultacích, realizaci workshopů a participaci na akcích, které naše fakulta pořádá."

Sherlog

„Hledali jsme široce konfigurovatelné, zabezpečené řešení pro naše pobočky umístěné napříč celým světem, na kterých provozujeme klíčové interní aplikace. Turris Omnia s LTE modemem nám umožnil poskytovat přesně ten rozsah a vysokou kvalitu služeb, jakou požadujeme. Navíc je uživatelsky přívětivý a nevyžaduje od uživatele žádné technické znalosti. Jeho celkové náklady na vlastnictví / provoz těchto služeb (TCO) vyšly naprosto nejlépe ze všech uvažovaných řešení."