Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Nepřidělování IP při použití DHCP Static Leases
- Od yosi.mojeid.cz/ Dne 2016-01-14 10:28
Zdravím,

mám problém se Statickými zápůjčkami.
Přes LAN mám připojena dvě zařízení na které potřebuji "pevnou IP". Jedno je domácí server, na kterém běží Ubuntu 14.04 LTS a druhým je notebook s Windows 10. Pro obě tato zařízení mám nastavené Statické zápůjčky. Občas (několikrát do týdne) dojde k tomu, že router ani jednomu zařízení na LAN nepřidělí IP adresu. Zařízení připojená přes WiFi stále bez problémů fungují. Na W10 jsem zkoušel vyžádat si IP zápůjčku znovu, ale bezvýsledně, pomůže až restart routeru.

Děkuji za pomoc
               Josef Šíma

(potřebné logy dodám, stačí napsat, které to jsou ;-) )
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Nepřidělování IP při použití DHCP Static Leases

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill