Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / padání nikoly při přenusu dat na sambu ( samba padá taky)
- Od Pipin Dne 2016-07-29 07:51
ač je to podivné tak při provozu nasu ( díky sambě) na turruisu se stává že se to kousne a někdy i celý router zdechne (ještě jsem se v takové chvily nepřipojil na seriovku a nekouk jsem se co to jako ma znamenat) sice neprovozuju standardní disk ale mam strčenou pod ramkou nakonfigurovanou a namontovanou micro sd. ale linuxu by mělo být ukradený co to tam je namontovaný říkal jsem si že by to mohlo být nějáke přetečení paměti nebo nějaké zahlcení něčeho protože se to děje jen při velkých souborech

avšak i minule když jsem to zkoušel rozjet a i včera mě vypadlo odesílání firewall

minule jsem neměl čas a tak jsem udělal tovární nastavení

ale dneska jjsem to vyřešil...  a to příkazem  /usr/share/nikola/bin/nikola.sh

bohužel ale budu teĎ na 14 dní pryč a než odjedu tak to prozkoumat nestihnu

pokud by se někomu chtělo tak ať zkusí rozjet takto nas a s zapíchlou sériovkou tam nahrát pár GB najednou. dejte prosím report... ja se pak pokusím dát taky

ps verze turisu 1.0 (uplně ta původní)
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / padání nikoly při přenusu dat na sambu ( samba padá taky)

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill