Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / pyLoad
- Od Jiří Kunc Dne 2014-05-17 13:40 Upraveno 2014-05-17 19:21 Hlasů 1
Dobrý den,

doinstaloval jsem si download manager pyLoad. I když mám v LuCI rozhraní v System -> Startup u pyload nastaveno povoleno a pak kliknu na start, tak se služba nenastartuje.
Pokud se přihlásím k routeru přes ssh a zde spustím: pyload &  už je vše OK a služba běží, webové rozhraní je funkční. Takže je jen někde problém, že nejde nastartovat přes LuCI rozhraní a ani se nespustí automaticky při startu zařízení
- Od Jiří Kunc Dne 2014-05-18 08:04
Tak problém vyřešen. Když jsem přes ssh poprvé spouštěl pyload abych nastavil konfiguraci, tak se uložila do /root/.pyload. Stačilo obsah tohoto adresáře hodit do /etc/pyload a již je vše OK.
- Od tokrep Dne 2014-05-18 10:21
Dobrý den, nemáte někdo funční Reconnect.sh pro pyLoad.
Děkuji.
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / pyLoad

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill