Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Oznámení / Změny na webu - upozorňování na výpadky
- Od Jan Čermák (>>) Dne 2014-06-27 09:38 Hlasů 5
Před okamžikem bylo uživatelské rozhraní na www.turris.cz obohaceno o možnost upozorňování na výpadky odesílání dat prostřednictvím emailu. Tuto funkci si můžete zapnout na stránce pro správu routeru, kde specifikujete minimální počet hodin výpadků, od kterého bude upozornění odesláno, a jazyk, ve kterém chcete upozornění zasílat.

Emaily budou zasílány na adresu, kterou máte nastavenou jako přihlašovací na stránky Turris. V uplynulém týdnu se na webu také potichu objevila možnost tuto adresu měnit (odkaz na formulář pro změnu naleznete v záložce s osobními údaji), pokud tedy budete chtít zasílat emaily na jinou adresu, než jste použili při registraci, jistě oceníte i to.

Poznámka pod čarou: Emaily s výpadky se budou zasílat jednou denně v dopoledních hodinách. Výjimkou bude pouze dnešek, kdy k odeslání dojde ve tři hodiny odpoledne.
Nahoru Téma Majitelé routerů / Oznámení / Změny na webu - upozorňování na výpadky

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill