Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Nastavení směrování LAN -> vlastní doména
- Od JFila (>>) Dne 2015-09-16 18:32 Upraveno 2015-09-16 18:36
Před posledním obnovením nastavení jsem měl na Turrisu nastaveno směrování naší domény z domácí sítě, bohužel si nepamatuji jak. Viz obrázek, pokud uživatel za Turrisem požaduje naši veřejnou IP tak aby byl na Turrisu zachycen jako by přistupoval z WANu.

       veřejná IP          DMZ
+-------------+172.12.12.1      172.12.12.2+--------+    +------------------+
| WiFi klient  +--------------------------------+ Turris +---+LAN za Turrisem|  
+-------------+                                         +--------+    +------------------+
- Od palikv.mojeid.c (>) Dne 2015-09-18 14:38
Já to zkoušel taky a jediný, co se mi podařilo, bylo tohle a šlo to jen na port 80. Je to tu někde na fóru:

iptables -t nat -A PREROUTING -d veřejná_ip -j DNAT --to vnitřní_ip
iptables -t nat -A OUTPUT -d veřejná_ip -j DNAT --to vnitřní_ip

dal jsem to do luci/firewall/vlastní pravidla. Dostal jsem se potom na vlastní webserver zevnitř přes veřejnou adresu. Ale opravdu jen port 80. Všechny další návody, co jsem našel na netu, nefungovaly.
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Nastavení směrování LAN -> vlastní doména

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill