Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Nastavení upozornění
- - Od kure Dne 2014-04-12 18:10
Dobrý den,
dle dokumentu https://www.turris.cz/doc/navody/foris#udrzba by měla být v sekci "Údržba" volba "Nastavení upozornění". Ať koukám jak koukám můj Turisek tuto volbu nemá.
Můžete mi poradit v čem je chyba ?

Díky
Nadřazený - - Od NONES (>>>) Dne 2014-04-12 18:14
Z toho si nic nedělejte, můj Turris tuto volbu také nemá. Už jsem si toho všimnul na vícero místech, že dokumentace neodpovídá skutečnosti. Ale od toho se ta dokumentace přece dělá :-)
Nadřazený - Od kure Dne 2014-04-12 18:48
Díky za info. Tak to jo. Bál jsem se, že se mnou nechce kamarádit :-)))
Nadřazený - Od Michal Vaner (>>) Dne 2014-04-12 20:46 Hlasů 2
Dobré ráno

To je tím, že jsme dělali dokumentaci podle vývojové verze a nikdo si v tu chvíli neuvědomil, že jsme to ještě nerozeslali jako update. Berte to jako reklamu O:-).

Už jsme se to chystali naposledy otestovat (společně s hromadou dalších věcí) a vydat, ale vlezly do toho jiné věci. Ale snad na to dojde už brzy.
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Nastavení upozornění

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill