Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Turris a torrent
- - Od Slash Dne 2014-09-14 19:15
Ahoj

Co přesně potřebuju k tomu, abych rozjel na systemu turrise torrent a nechal ho stahovat rovnou na NAS, který je k němu připojen?

Předpokládám, že nějký systém, který na něm poběží a do něj se nainstaluje torrent klient?

Kdyby byl někdo tak hodný a nasměroval mě na nějaké návody, byl bych moc vděčný, ale stačí když napíšete co potřebuju, zkusím zbytek dohledat sám.
Díky.
Nadřazený - Od David K. Dne 2014-09-14 19:24 Upraveno 2014-09-14 19:42
Primo v defaultni instalaci je Transmission staci nastavit je to i ve web ui
Nadřazený - - Od stibi Dne 2014-09-14 19:25
Ahoj,
nainstaluj si transmission: http://wiki.openwrt.org/doc/uci/transmission
Nevím, jakým způsobem mám NAS připojený k Turrisu, přes síť pomocí NFS, nebo přes USB?
Každopádně v transmission nastavíš, kam se bude stahovat a to je tak všechno :)

K transmission-daemon který ti poběží na turrisu se pak připojíš přes klienta, ať už z Windows nebo Linux, vybere si každý: https://www.transmissionbt.com/
Nadřazený - - Od Slash Dne 2014-09-14 19:33
Ale to pořád musí běžet klient na windows ne?
Já bych si to představoval tak, že se odněkud mimo domácí síť přihlásím na turrise, stanu na něm torrent, nasypu ho do klienta a on se bude doma v klídku stahovat bez přičinění nějkýho jinýho počítače
Nadřazený - Od stibi Dne 2014-09-14 19:35
Na Turrisu ti běží transmission-daemon, k němu se připojíš klientem - třeba z Windows. Přes klienta naklikáš, co chceš stahovat a samotné stahování pak běží na Turrisu, windows s klientem běžet nemusí.
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Turris a torrent

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill