Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Gadgets / Turris Gadgets + Windows 10 IoT core (uzamčeno)
- - Od Pospa Dne 2015-12-29 21:01
Ahoj,
tak jsem se konenčně dostal k tomu, že jsem rozchodil Turris Dongle na Raspberry Pi na kterém běží Windows 10 IoT core. Pokud by měl někdo zájem, zdrojáky budu postupně uvolňovat na GitHubu. Mám v plánu dotvořit to jako NUGET balíček a později portovat i na Win32 a pod. Nápady, připomínky a chyby prosím směřujte sem, nebo na GutHub. Díky
Nadřazený - - Od Eskymák (>) Dne 2015-12-30 10:08
Super, konečně někdo s C#. :-)

Určitě kód sdílej. Pokud výsledek bude fungovat i pod Mono na Linuxu (třeba rovněž na R-Pi) a nikoliv jen na Windows, mohl by se navíc hodil více lidem co holdují C#.

Škoda jen, že aplikace Spectator od CZ.NICu není taky v C#. :-(
Nadřazený - - Od Pospa Dne 2015-12-30 10:30
Ahoj,
primárně to píšu jako UWP knihovnu, ale díky tomu by to mělo fungovat na .NET core, což je OSS a běží i pod Linuxem, MacOS, ... Není ale v mých silách to testovat. Takže pokud k tomu budeš dělat testera, rád přidám podporu i pro další platformy. Mono jako takové podporovat nebudu. díky .NET core je to zbytečné. Jinak v dohledné době přibude i podpora Azure IoT, tj. mám už doma přichystanou knihovnu pro napojení na IoT Hub
Nadřazený - Od Eskymák (>) Dne 2015-12-30 10:39
O .NET core jsem zatím neslyšel, tak snad se v brzké době dostanu k vyzkoušení. :-)

Díky za info!
- Od Pospa Dne 2015-12-30 20:35
Tak z mého pohledu první použitelná verze zdrojáků na hraní (pozor, stále raná alpha). Nicméně lze posílat příkazy, přijímat zprávy a možnost hooknout se na pár eventů. Pokud někdo může testovat, tak prosím. Potřeboval bych feedback. Nelekejte se, inicializace docela trvá, protože si inicializují objekty představující zařízení přiřazené do donglu. Díky
- Od Pospa Dne 2016-01-01 15:21
První NUGET balíček k dispozici na https://www.nuget.org/packages/Pospa.NET.TurrisGadgets
- Od Pospa Dne 2016-01-01 23:28
Dneska mám nějakou plodnou náladu. Další příslušenství je podporované. Při použití nezapomeňte povolit v app manifestu sériovou komunikaci.
https://www.nuget.org/packages/Pospa.NET.TurrisGadgets/0.8.1
Nahoru Téma Majitelé routerů / Gadgets / Turris Gadgets + Windows 10 IoT core (uzamčeno)

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill