Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Turris - poděkování
- - Od NONES (>>>) Dne 2014-04-15 21:01 Hlasů 7
Přečetl jsem si novinky na www.turris.cz a tak nějak mě napadlo, že jsme vlastně ani nepoděkovali řešitelům Turrisu za rychlý zásah proti HeartBleedu - viz tato detailní informace https://www.turris.cz/cs/news/informace-o-chybe-heartbleed

Věřím, že vám události minulého týdne překopaly plánovaný režim, ale bylo to vlastně takové první ozkoušení naostro, že zamýšlený záměr a cíle projektu se naplňují.

Tak tedy díky vám všem.
Nadřazený - Od JFila (>>) Dne 2014-04-18 18:43
Souhlasím, pochválil bych i hardware, hned jsem nahlédl do krabičky. No nádhera, u vývoje toto bych chtěl být. Nápis "Made in Czech Republic", no skvělé. V porovnání s TP-Link či Asus jsem překvapen složitostí zdroje.
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Turris - poděkování

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill