Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Veřejnost / Všeobecná diskuse / Statistiky: Pakety zachycené firewallem
- - Od Ronaldok Dne 2015-11-21 08:36
Zdravím,

v přehledu statistik mohu zobrazit jen měsíční a roční časový úsek, jiný mi nefunguje a nic nezobrazí. Kde je chyba? Děkuji za info.
Nadřazený - - Od Daniel Dostál Dne 2015-11-21 12:46
Připojím se: u mě nefunguje předchozí den (Pro vybraný časový úsek nejsou dostupná žádná data).
Nadřazený - - Od JFila (>>) Dne 2015-11-22 18:29
Zajímavé, u našeho Turríska se nic takového neprojevuje.
Nadřazený - - Od Daniel Dostál Dne 2015-11-22 18:33
Týká se to jen 20.11. Včerejšek už tam, jak se právě dívám, je. Důvod však neznám.
Nadřazený - Od JFila (>>) Dne 2015-11-22 20:45
Ještě lepší, v uvedeném čase se u nás žádný výpadek neudál.
Nadřazený - - Od Jan Čermák (>>) Dne 2015-11-23 10:06
Problém u Vás je ten, že router nemáte zapojen v souladu se smlouvou. Smlouva, kterou jste podepsal, v bodě 6.1 vyžaduje, aby router Turris byl zapojen jako hlavní přístupové zařízení a byl dostupný z internetu pod veřejnou IP adresou. U Vás tomu tak ale není, proto se na firewallu objevují pouze takové záznamy, které vznikají při běžném provozu - buď přerušená spojení nebo komunikace s adresami, u kterých se zaznamenávají i odchozí spojení.

Řešením tedy je, abyste zajistil, že router bude mít na WAN rozhraní veřejnou IP adresu - tím zajistíte, že se bude korektně zaznamenávat provoz a zároveň Vám nebude hrozit, že brzy obdržíte obsílku, že provozujete router v rozporu se smlouvou.
Nadřazený - Od Daniel Dostál Dne 2015-11-23 10:16
To jste mne překvapil, žil jsem dosud (patrně v omylu), že je u mě vše v pořádku, ozvu se na podporu, jelikož jsem měl dojem, že vše splňuji.
Díky za upozornění.
Nadřazený - - Od Jan Čermák (>>) Dne 2015-11-23 09:55
U nás jsme žádnou chybu nezaznamenali. Protože ale nemáte tady na fóru spárován účet s účtem na www.turris.cz (protože jste zjevně použil jinou emailovou adresu), nemohu zjistit víc informací - buď se nám ozvěte na tech.support@turris.cz nebo si změňte email, aby se mohl účet spárovat. Pak zároveň budete moci přispívat do sekce pro majitele routerů, kam správně tento thread patří.
Nadřazený - Od Ronaldok Dne 2015-11-23 10:06
Email opraven, ale zničeho nic vse funguje jak má, co sem sem napsal problematiku :)
Nahoru Téma Veřejnost / Všeobecná diskuse / Statistiky: Pakety zachycené firewallem

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill