Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora - web / Spectator - dokumentace (uzamčeno)
- - Od NONES (>>>) Dne 2015-12-30 10:49
Z hlavní stránky dokumentačního serveru projektu Turris mi zmizel odkaz na dokumentaci Spectatoru. Mezi svátky tam zcela určitě byl. Je to problém jen u mne, nebo ten odkaz někdo ukradl?:grin:
Nadřazený - - Od milanroubal (>) Dne 2015-12-30 10:55
ja ho tam vidim, vede na tuto adresu
Nadřazený - Od NONES (>>>) Dne 2015-12-30 13:21
Aha, už jsem ho tam po pečlivějším zkoumání našel. On totiž donedávna byl v sekci odkazů jménem "Základní" hned nahoře mezi prvními odkazy, nyní je přesunutý až dolů na konec stránky do (pravděpodobně) nově vytvořené sekce "Experimentální funkce". To jsou mi vtipy! Já myslel, že se blíží Silvestr a ne Apríl :grin:
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora - web / Spectator - dokumentace (uzamčeno)

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill