Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Lokální domény v síti
- - Od kosi123 Dne 2016-01-14 18:00
Dobrý den, dneska jsem si hrál s nastavením lokálních domén, problém je, že lokální IP svého routeru mám nastavenu na 192.168.55.1, zkoušel jsem nastavit na tuto adresu doménu turris.lan.cz. To mi podařilo - po zadání turris.lan.cz se mi zobrazilo rozhraní forris, problém je, že úplně nenastavené - jako po prvním spuštění, prostě se zobrazí průvodce nastavením. Toho jsem se samozřejmě zalekl a zkusil proto zadat 192.168.55.1 a stalo se to samé, opět průvodce nastavením. Rád bych ještě upřesnil, že jinak se nastavení routeru vůbec nezměnilo, vše je nastavení a funguje tak jak má, Luci také funguje normálně. Doufal jsem, že když vrátím na původní hodnoty soubory /etc/config/unbound, /etc/config/dhcp atd. a restartuji router, že bude vše v pořádku. Nicméně se tak nestalo, stále po zadání 192.168.55.1 se dostávám pouze do průvodce konfigurace a co mě ještě více udivuje je to, že stále funguje i adresa turris.lan.cz, funguje na ní i ping a přitom tato adresa již není nikde v nastavení zadána. Děkuji za pomoc :-)
Nadřazený - - Od kosi123 Dne 2016-01-15 16:01
Tak dneska došlo ke změně, od včera jsem nic neměnil, ale forris přestal fungovat úplně, po zadání 192.168.55.1 se stránka vůbec nenačte.
Nadřazený - Od kosi123 Dne 2016-01-15 19:59
Po příchodu domů z práce již nefunguje ani Luci, po zadání adresy http://192.168.55.1/cgi-bin/luci se zobrazí stránka autorizace, po vyplnění údajů a kliknutí na přihlásit dostávám chybu "413 - Request Entity Too Large". Mohl by prosím někdo poradit? Nenapadá mě nic, co bych mohl zkusit. Jedině asi tovární nastavení. Děkuji
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Lokální domény v síti

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill