Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Vypadky na wifi - deauthenticated due to inactivity
- - Od noclaf.mojeid.c Dne 2016-02-14 20:55
Dneska odpoledne mi "zesilel" Turris. Nic jsem nemenil, ale najednou mi to zacalo odpojovat ntb od wifi, resp ikona ve woknech se zmenila na pripojeny ale bez internetu. Je nutne wifi na ntb vypnout a zase zapnout. Aby me to po nejake dobe opet odstrihlo behem brouzdani.

V logu je  :
2016-02-14T20:45:56+01:00 info hostapd[]: wlan0: STA xx:xx:xx:xx:xx:xx IEEE 802.11: deauthenticated due to inactivity (timer DEAUTH/REMOVE)

dela mi to jak na vestavene miniPCI-e tak pridanem USB adapteru.

Dela to i nekomu dalsimu? Vite jak se s tim poprat?
Nadřazený - - Od pari68.mojeid.c Dne 2016-02-14 21:07
Tohle mi dělalo, když příliš agilní provider odpojit DSL modem.
Připojení bylo ok, internet ale nejel. Než jsem na to přišel, měl jsem
rozebráno úplně všechno... No jo, chybami se člověk učí :-)

PaRi

Dne 14.02.2016 v 20:55 Forum Turris napsal(a):

> Od: noclaf.mojeid.c
> Odkaz: https://www.turris.cz/forum/topic_show.pl?pid=8857
> Datum: 2016-02-14 19:55
>
> Dneska odpoledne mi "zesilel" Turris. Nic jsem nemenil, ale najednou mi to zacalo odpojovat ntb od wifi, resp ikona ve woknech se zmenila na pripojeny ale bez internetu. Je nutne wifi na ntb vypnout a zase zapnout. Aby me to po nejake dobe opet odstrihlo behem brouzdani.
>
> V logu je  :
> 2016-02-14T20:45:56+01:00 info hostapd[]: wlan0: STA e0:2a:82:a6:52:34 IEEE 802.11: deauthenticated due to inactivity (timer DEAUTH/REMOVE)
>
> dela mi to jak na vestavene miniPCI-e tak pridanem USB adapteru.
>
> Dela to i nekomu dalsimu? Vite jak se s tim poprat?

Nadřazený - Od noclaf.mojeid.c Dne 2016-02-14 21:16
Nene, tim to neni. Ja nejsem v tu chvili schopny jet ani na vnitrni siti. Tz. nejde se mi pres wifi dostat napr. ani na LuCi nebo NAS.
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Vypadky na wifi - deauthenticated due to inactivity

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill