Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Error, wrong i2c adapter 2 max 2 possible
- - Od Martin Sojka Dne 2016-06-04 09:05
Ahoj, po restartu se mi turris odmlčel, nepřipojí se do internetu, tak jsem připojil konzoli a tu je výpis po rebootu:
http://pastebin.com/0FWff1W2

Zaujala mne tam řádka Error, wrong i2c adapter 2 max 2 possible. Dá se to nějak řešit, nebo mám dodat ještě další info?

Díky za pomoc.
Nadřazený - Od Jan Čermák (>>) Dne 2016-06-09 14:04
Ahoj Martine,

na tom výstupu nic divného není, chyba, kterou uvádíš, je neškodná a vykazují ji všechny Turrisy. Podezřelé ale je, že máš stále starý kernel, takže u Tebe neproběhla aktulizace nebo se někde zasekla. Můžeš se podívat, co je v /usr/share/updater/updater-log (aspoň poslední řádky, kdy probíhala poslední aktualizace) a pak poslat výstup ifconfig (ideálně i s popisem, jak je zajištěno připojení k internetu).

P.S.: Asi by sis měl změnit email tady na fóru :)
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Error, wrong i2c adapter 2 max 2 possible

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill