Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Veřejnost / Všeobecná diskuse / Turris - online hry (připojení od/na někoho)
- - Od Happy_Alien Dne 2016-06-04 19:10
Zdravím,

už asi dva dny pátrám, zkouším, nastavuju a ne a ne rozchodit např. hry od UbiSoft (SP Blacklist a R6 Siege).

Ověření, spuštění, klient apod. je v pohodě (to asi poteče většinou přes 80/443 + Steam 27015) - ale když se chci někam připojit, nebo někdo ke mně (z/do lobby), tak ani ťuk - ani chybový hlášení na mojí straně (u těch, co se na mě zkusí připojit to hodí "nelze připojit). Online žebříčky a statistiky to taky načítá, takže jako by to zahazovalo příchozí připojení/stavy o připojení.

V Port Forward mám všechny možný porty, co jsem našel (třeba RDC běží se stejným nastavením v pohodě)... ale tohle se mi nedaří rozběhat - ani když upravím zóny na allow, UPnP apod.

Nikde se mi nepovedlo nic ohledně tohohle problému najít. :)
Nadřazený - - Od Elty (>) Dne 2016-06-04 19:15
A firewall na PC?
Nadřazený - - Od Happy_Alien Dne 2016-06-04 19:28
Nastaveno, vypnuto (Win i Eset), všechny možný kombinace... a pořád nic. :)) Na 99% bych řekl, že to je dobře nastavený (PC i Turris), ale nevím, kde je šotek. :)
Nadřazený - - Od Pepe (>) Dne 2016-06-04 19:37 Upraveno 2016-06-04 19:40
Pokud máte Eset Smart Security, podívejte se do Nastavení - Síťová ochrana a tam: Průvodce řešením problémům případně Seznam dočasně blokovaných IP adres.
V průvodci jsem měl Gameranger a musel jsem to povolit:-)
Nadřazený - Od Happy_Alien Dne 2016-06-04 20:04
Jen Acronis sync agent - jinak nic... to je ale taky výmysl. tohleto. :D
Nadřazený - - Od Happy_Alien Dne 2016-06-04 21:04 Hlasů 1
Tak oprava - opravdu to dělal ten Eset. :))

Takže díky moc za navedení, kde byl šotek. :)) Takovou kravinu bych tam nečekal, teda. Ještě jednou díky moc. :)
Nadřazený - - Od Pepe (>) Dne 2016-06-19 17:38
A mam tady jednu kuriozitu. Z neznámého důvodu Personální firewall od Esetu blokuje ip: 217.31.192.105 (je to také možné dát do adresní řádky a jsme na stránkách https://turris.cz).
https://ctrlv.cz/shots/2016/06/19/JwUs.png

Někdo, kdo neprohlíží Personální firewall tak o tom neví. Další Turrista, co má ESET, jak já. Má stejný problém.
Nadřazený - Od commar (>>) Dne 2016-06-19 19:36
Mám ESET na 3 PC a Turris před nimi, ale nic podobného nepozoruji...
Nadřazený - Od Happy_Alien Dne 2016-06-22 14:52
:)) to tam kupodivu nemám, ale jako funkce je to bezvadná :D
Nahoru Téma Veřejnost / Všeobecná diskuse / Turris - online hry (připojení od/na někoho)

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill