Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Veřejnost / Všeobecná diskuse / Ripe Atlas (uzamčeno)
- - Od Majlou Dne 2016-06-10 19:34
Ahoj všem,
Nevlastníte někdo krabičku od Ripe Atlas?
Mám takový problém, že po velké aktualizaci Turrisu se mi Ripe nepřipojí na síť. Předtím to chodilo bez problému.
Jestli někdo máte nějaké řešení, prosím o pomoc.
Nadřazený - Od rene.kliment (>) Dne 2016-06-10 19:55
Mám a funguje. Ještě jsem po aktualizaci nestačil vytvořit guest síť, takže je zapojená normálně do LANu a hoví si tam.
Nadřazený - - Od saky (>) Dne 2016-06-11 11:42
Mám i taky připlou k Turrisu a jede bez problému, i na Turrris OS 3.0 :-)
Nadřazený - Od Majlou Dne 2016-06-11 17:57
Mě už to taky frčí. Musel jsem formátovat flash a pak si to nacuclo nový firmware a od té doby to jede. Děkuji pomoc, hlavně za odkaz. Díky
- - Od Majlou Dne 2016-06-10 20:37
Me to prestalo fungovat. Mam to taky na lan. A ty se dostanes do te krabicky na nastaveni?
Nadřazený - Od rene.kliment (>) Dne 2016-06-10 21:28
Nevím co myslíš tím do te krabicky na nastaveni. Ta sonda nemá otevřený ani port a nejde na ní nic nastavovat. Link na moji sondu.
- - Od Majlou Dne 2016-06-10 21:47
Tady je link na moji sondu https://atlas.ripe.net/probes/27286/

Dokázal by si mi pomoct pres telefon? Treba zitra nebo pozitri vecer?
Nadřazený - Od rene.kliment (>) Dne 2016-06-10 22:17
Obávám se, že ne, jelikož já jsem to prostě zapojil a jede to a nevím co s tím jiného. Pročti si téma na fóru, kde se řešily problémy s Atlasem. Snad pomůže.

P.S.: Používej tlačítko "Odpovědět" - udržuje to vlákno a pak i chodí notifikace, že někdo odepsal.
- - Od kolul.mojeid.cz Dne 2016-12-03 09:34
Me ted prestala taky fungovat pritom Majordomo normalne ukazuje statistiky UP A DOW jako, kdyz bezi, ale podle webu online neni.
Nadřazený - Od NONES (>>>) Dne 2016-12-03 23:19
Mně sonda funguje normálně. Častým problémem, proč teď spoustě lidí nefungují Atlas Ripe sondy, jsou odcházející USB flash storage.
Nahoru Téma Veřejnost / Všeobecná diskuse / Ripe Atlas (uzamčeno)

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill