Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Jak konfigurovat na ADSL bridge na EchoLife HG622u a Turris?
- - Od Roman S. Dne 2016-06-23 21:59
Jsem na ! ADSL2+ u ! T-mobile.

Když jsem zkusil tento postup:
1. pripojte se kabelem z pocitace primo do VDSL modemu od O2
2. Prekonfigurujte ATM i PTM do Bridge modu.
3. Prekonfigurujte Turris - ve Foris rozhrani zvolte PPPoE a zaskrtnete IPv6
4. V LuCi nemente nastaveni WAN ani WAN6 rozhrani

změny uložil a restartoval modemy, spojeni se nerozběhlo a musel jsem obnovit původní konfigurace ze zálohy ....

Kde je chyba? Můžete mě prosím někdo navést, jak obě zařízení korektně zprovoznit?

Díky moc.

Roman
Nadřazený - Od Roman S. Dne 2016-06-23 22:55
aha, tak v tomtéž threadu bylo uvedeno, že:¨

- -/- By rzajic   Date 2014-08-18 21:59
Jmeno a heslo muze byt v pripade DSL libovolne. :) neni zac...
Reply  Notify  Upvote
Parent -/- By Radek.Netik   Date 2014-08-18 22:00
To jsem netušil, ale hlavně že to teď již funguje :-) Ještě jednou děkuji.

Ale tak to neni, teprve po uvedeni !spravnych udaju se system rozbehl.
- - Od hartom Dne 2016-06-24 15:35
Mohu poprosit o jaký thread se jedná, přišel mi email s tím že musím turris nastavit jako bridge. Zkoušel jsem to ale nepovedlo se mi to rozchodit, nevím co v tom O2čkovým nastavit...
Nadřazený - - Od commar (>>) Dne 2016-06-24 15:59
Nadřazený - Od hartom Dne 2016-06-24 16:24
Nemám přímo tento ale ZyXEL WMG1313-B30B. Zkoušel jsem postupovat podle tohoto návodu co tam je na ten Commtrend ale nějaké nastavení tam nešlo nastavit,např. při nastavování nového PTM interface nešel nastavit Default/VLAN MUX mode.
Nadřazený - Od Peterek Dne 2016-06-24 16:19
Dobrý den,
zdali chcete pomoc můžu Vám pomoci přes program TeamVIwer přepnout modem na Bridge.
Stačí napsat na email: blog3centrum@seznam.cz nebo na skype: acers.cz :)
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Jak konfigurovat na ADSL bridge na EchoLife HG622u a Turris?

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill