Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Vada adaptéru
- - Od Martin Grames Dne 2014-04-23 09:17
Dobrý den,

včera dopoledne mi přestal fungovat Turris a následně jsem zjistil, že je závada na adaptéru.
Mohu adaptér zaslat poštou a pošlete mi obratem nový?

Mám použít tuto adresu?
CZ.NIC, z.s.p.o.
Americká 23
120 00 Praha 2
Nadřazený - Od Martin Sojka Dne 2014-04-23 09:56
Přesně tak, pošlete nám ho na tu adresu a my vám pošleme obratem nový. Díky a omlouváme se za komplikace!
Nadřazený - - Od PabloRadegast (>) Dne 2015-08-14 06:57
Dobry den,
vcera mi taktez prestal fungovat muj Turrisek. Doslo patrne k nejakemu zkratu v dome ci pretizeni site, protoze to vyhodilo hlavni jistic a sousedum taky. Bohuzel po nahozeni elektriny zpet se router uz nerozbehl. Nesviti ani jedna dioda, ackoliv adapter sviti zelene. Zkousel jsem vytahnout kabel na minutu, mackal jsem resetovaci tlacitko, ale router nereaguje na nic.
Mam ho tedy poslat na adresu:

CZ.NIC, z.s.p.o.
Americká 23
120 00 Praha 2

Nejsem si jisty, jestli je porad platna. V podvedomi mam nejak zafixovane, ze jste se stehovali, ale mozna si to pletu s jinou spolecnosti.
Do krabice (jeste, ze jsem si ji nechal) mam pribalit router s antenkama a zdrojem? Budou mi ted ale naskakovat vypadky v odesilani dat, da se to pak nejak vyresit? Za jak dlouho tak muzu ocekavat opraveny/novy router?
Nadřazený - Od Ondřej Caletka (>>>) Dne 2015-08-14 12:15
Pozor CZ.NIC má novou adresu:

CZ.NIC, z. s. p. o.
Milešovská 1136/5
130 00 Praha 3

Jinak takovéto a podobné problémy je asi lepší řešit e-mailem na
tech.support@turris.cz
Nadřazený - Od Jan Čermák (>>) Dne 2015-08-20 11:56
Přidám to i sem, kdyby řešil někdo stejný problém. Na routeru byla přerušená proudová pojistka F1 (kousek vedle napájecího konektoru) - pokud máte doma multimetr, stačí proměřit testerem zkratu ("propípnout"), zda vede. Pokud ne, není potřeba router zasílat k nám - pojistku zašleme obratem.
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Vada adaptéru

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill