Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / nemožnost unmountu karty-nejde ani jako nas
- - Od Pipin Dne 2016-07-23 13:07
zdravím zkoušel jsem unmount karty v LUCI a vyvrhlo to na mě tohle
/usr/lib/lua/luci/dispatcher.lua:452: Failed to execute cbi dispatcher target for entry '/admin/system/fstab'.
The called action terminated with an exception:
/usr/lib/lua/luci/util.lua:160: bad argument #1 to 'gsub' (string expected, got nil)
stack traceback:
  [C]: in function 'assert'
  /usr/lib/lua/luci/dispatcher.lua:452: in function 'dispatch'
  /usr/lib/lua/luci/dispatcher.lua:141: in function </usr/lib/lua/luci/dispatcher.lua:140>

Jinak nejde mi ani použít kartu jako nas mam povolené hosty a stejně na mě widle 10 řvou " k provedení akce je nutné oprávnění ( zápis na kartu) nebo cílový soubor je příliš velky(když to dělam přes sdílenou složku
.... proč to nefunguje??? neví někdo
Nadřazený - Od Pipin Dne 2016-07-23 14:52
Ještě doplním že to nedělají jen widle ale i android  (andsmb) karta je prázná namontovaná a vidím její obsah na nasu ( má tam lost+found) naformátovaná na ext4 a podle "mount" rw, realtime, data=ordered
a je naní ještě 14,9GB místa a nepřenese mi to složku ( řekne že je moc velká)

postupoval jsem přesně podle návodu ale prostě to nefunguje... asi budu muset vytvořit uživatele....
- Od Pipin Dne 2016-07-24 13:21
Tož jsem to vyřešil přez
chmod -R 777 /mnt/**
chown -R nobody /mnt/***

každopádně unmount přez luci v mounting point nefunguje

a při přesunu větších souborů ( určitě přez 500 MB)  wifi spadne samba taky  naštěstí wifi se o5 nastartuje ale samba nikoly musím restartovat přez putty
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / nemožnost unmountu karty-nejde ani jako nas

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill