Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Přerušování připojení
- Od Elmission Dne 2016-10-01 14:26
Zdravím,
asi měsíc nazpět se mi začaly samy vypínat stálá připojení na určitou IP adresu. Například (sám nevím proč, ale je tomu tak) set-top-box komunikuje s určitou IP adresou na portu 40000 a má otevřené stále spojení. Ve chvíli, kdy se toto spojení přeruší (vidím v LuCI v grafech v reálném čase) se stb sekne a až do chvíle, kdy se spojení opět naváže prostě nejde obraz ani zvuk. Říkal jsem si, že to bude nastavením routeru, provedl jsem tedy tovární nastavení routeru, ale nepomohlo to. Jen pro ujištění jsem tedy zkusil připojit stb přímo do modemu od ISP a vše krásně hladce fungovalo. Je možné, že Turris zahazuje nějaká otevřená připojení?
Děkuji za jakoukoliv snahu o pomoc.
Krásný den
- - Od milanroubal (>) Dne 2016-10-04 12:14
dela mi to neco hodne podobneho. Jeste jsem nemel cas to zkoumat podrobneji. Podezreni mam zatim na ten adaptabilni firewall, ze kdyz se nahrava nova sada pravidel, tak muze takovahle situace nastat.
Nadřazený - - Od Elmission Dne 2016-10-09 14:00
Jaký je interval načítání těch pravidel? Odpojuje mě to cca co 2 minuty, někdy častěji.
Nadřazený - Od milanroubal (>) Dne 2016-10-10 08:43
me to odpojuje pravidelne kazdou hodinu. Snad bude pristi vikend cas na debugging.
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Přerušování připojení

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill