Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Dosel jen nas box?
- - Od CIJOML (>) Dne 2016-10-21 09:49
Zdravim,

je mi to nejake divne, objednal sem si omnii s nasboxem a dvema giga ram a dneska mi prisel balik a v nem jen samotny box bez omnie? Jak to je? Mam cekat dalsi balik??? Krabicku za tolik penez fakt nechci :D
Nadřazený - - Od linker Dne 2016-10-21 12:28
Najprv ti pride box a v druhom baliku Omnia.
Nadřazený - - Od CIJOML (>) Dne 2016-10-21 12:31
ale proc cernej kdyz v objednavce routeru je napsany stribrny... :(
Nadřazený - - Od linker Dne 2016-10-21 12:33
Neviem o tom ze by sa dala zvolit farba NAS boxu. Ja tam taku volbu nemam.
Nadřazený - - Od CIJOML (>) Dne 2016-10-21 12:36
tak pri vyberu routeru jsem si zvolil barvu a ze ma byt slozeny. Ze nechci zadnou jen desku nebo podobny osizenosti.
Pak jsem doplatil za nas box. Tak predpokladam, ze dostanu slozeny router v NAS boxu ve stribrne??? To je snad logicke. Proc bych volil barvu stribrnou???

Nemam problem si tu desku prohodit, ale barvu teda stribrnou chci!
Nadřazený - - Od linker Dne 2016-10-21 12:43
Nie, moznosti su nasledovne:
1. Omnia vo farbe aku xces uz zlozena
2. Omnia v nijakej farbe - iba doska

Obe mozes vlozit do objednaneho NAS boxu, ktory je evidentne iba cierny. Takze este raz, bud si si objednal 1. moznost a teda si Omniu "vykuchas" a vlozis do NAS boxu, alebo si si objednal 2. moznost a teda iba dosku vlozis do NAS boxu.
Nadřazený - - Od CIJOML (>) Dne 2016-10-21 12:45
nas box perk byl objednatelny zvlast a pozdeji. To mi chces rict ze sem vyhodil pad desitek dolaru za krabicku se kterou si muzu ted akorat vytrit zadek?!
Nadřazený - - Od linker Dne 2016-10-21 12:47 Hlasů 1
No mozes si s nim kludne vytriet aj zadok, ale ja by som si do neho radsej vlozil tu Omniu :)
Nadřazený - - Od CIJOML (>) Dne 2016-10-21 12:47
ne myslim tu krabku ze ktery tu omniu vymontuju. Tu stribrnou :D
Nadřazený - Od linker Dne 2016-10-21 12:49
No, v tomto pripade odporucam bud ten popolnik, alebo si zakupit iba dosku. Dufam ze ju budu ponukat aj iny dodavatelia. Pripadne sa toho chytia nejaky cinania z Ali.
Nadřazený - Od Pepe (>) Dne 2016-10-22 18:23 Hlasů 1
Pane boze. Místo této zbytečně diskuze Vás nenapadlo prodat tu krabicku?
Nekdo, kdo si koupil jenom desku a najednou by chtěl i tu krabičku, tak to určitě ocení.
Nadřazený - Od Radomír Polách Dne 2016-10-22 19:17
Jinak za 300 Kč stříbrnou krabici koupím, jestli s ní máte nutně problém.
Nadřazený - - Od Jan Čermák (>>) Dne 2016-10-21 12:45 Hlasů 1
Cca v příštím týdnu by Vám měl přijít i router. Ten bude kompletní, v krabičce, jak jste si ho objednal - ve stříbrné barvě. NAS box jsme od začátku nabízeli pouze v černé barvě. Na to, že bude zasílán zvlášť, jsme také upozorňovali:

Because of its bulk and weight, this perk will be shipped separately from Omnia, so there are also shipping costs. This perk should be available for shipping in July. The box is available only in carbon black color.
Nadřazený - - Od CIJOML (>) Dne 2016-10-21 12:47
aha, ale proc ste teda neuvedli, ze kdyz davam NAS variantu, tak ze si mam vybrat bez krabicky? To tu krabicku pouziju jako darek na krasny popelnicek na Hrad???
Nadřazený - - Od Ondřej Caletka (>>>) Dne 2016-10-21 13:01 Hlasů 3
Nezlobte se na mě, ale váš požadavek je na úrovni požadavku na výrobce automatických praček, aby do návodu uváděli, že je zakázáno prát domácí mazlíčky.

Objednal jste NAS box v černé barvě, zasílaný samostatně? Objednal.
Objednal jste kompletní router včetně stříbrné krabičky? Objednal.

Dostanete tedy přesně, co jste si objednal. Co budete dělat s krabičkou navíc, je čistě na vás. Doporučuji schovat do skříně, třeba jí časem zpeněžíte, až bude chtít někdo router v jiné barvě než černé, která jediná půjde do prodeje.
Nadřazený - - Od CIJOML (>) Dne 2016-10-21 13:40
me to neprijde router jsem objednal nekolik mesicu pred perkem na nas. alespon tam mohla byt volba nebo upozorneni ze dostanu o krabicku vic :D
Nadřazený - Od Radomír Polách Dne 2016-10-22 19:12 Hlasů 1
Myslíte to vážně? Objednal jsem si router včetně krabice a všeho. A pak jste si objednal příslušenství NAS box. Nějak nechápu jak si to představujete. Jinak to bylo v Indiegogo dost jasně popsáno.
- - Od CIJOML (>) Dne 2016-10-21 11:34
A jeste jeden dotaz proc je box cerny kdyz jsem v objednavce jasna napsal stribrny???
Nadřazený - - Od Loocky Dne 2016-10-21 15:48 Hlasů 3
Možná proto, že v jiné barvě se nevyrábí. Informace o dostupnosti jen černé varianty NASboxu byla uvedená snad u každé zmínky o tom, že se tato krabička vůbec bude vyrábět. :wink:
To co tu předvádíte, je asi jako vztekat se, že jste si objednat telefon s výměnným krytem a potom si objednal modrý kryt (s poznámkou v objednávce, že má být zlatý) a domů vám přišla krbička s modrým krytem, který jste si objednal a telefon s originálním krytem za cenu, světe div se, telefon + druhý kryt. :eek:
Nadřazený - - Od CIJOML (>) Dne 2016-10-22 13:30
Nas box jsem objednal az nekolik mesicu po routeru. Ocekaval bych nejaky check ktery me upozorni ze budu mit o krabicku min nebo snizi cenu nasboxu o cenu origo krabicky (coz jde snadno kdyz cena krabicky byla urcena prodejem samotne desky)
Nadřazený - Od Radomír Polách Dne 2016-10-22 19:15 Hlasů 1
Jak píšete, objednal jste si NAS box až o pár měsíců později, nechápu jaký by měla objednávka NAS boxu mít vliv na Vaši předchozí objednávku routeru. Jinak router, není jen box a deska, možnost objednat si pouze desku byla, ale tam nejsou WiFi karty, antény, adaptér, je to holá deska.
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Dosel jen nas box?

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill