Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Dámské tričko - velikost - problém
- - Od Radomír Polách Dne 2016-11-04 21:24 Upraveno 2016-11-04 21:30
Jsem nějak zaražen velikostí dámského trička.

Přijde mi extrémně miniaturní, hlavně co se týká obvodu rukávu, šířky ramen a délky.

Porovnání Turris pánské L vs Turris Omnia dámské L.


Přijde mi to trochu jako dětské tričko, střihem mi nepřijde ani moc dámské, spíše jenom jako zmenšenina, pro porovnání hodnoty:

Obvod rukávů 28 vs 36 centimetrů.
Délka kratší o 14 centimetrů.
Obvod kratší o 20 centimetrů.

Vzhledem k tomu, že na hrudi není dámské tričko nijak širší je v realu na těle tak o víc jak dvacet centimetrů kratší než pánské.
Je možné to vyměnit?
Nadřazený - - Od NONES (>>>) Dne 2016-11-05 07:25
Ono to nejspíš odpovídá fyziologii dámské a pánské postavy, ne?
Nadřazený - Od Radomír Polách Dne 2016-11-05 11:39
To určitě :grin:, ale ten rozdíl je fakt extrémní, co se týká velikosti, tak je rozhodně kratší, má užší ramena a užší rukávy než jiná dámská L trička, co tu mám pro srovnání.

Namátkou jsem se díval na tabulky velikostí, třeba http://www.tabulkavelikosti.cz/tricka a délka dámského trička je kratší o 8 centimetrů, ne o 14. To je fakt rozdíl.
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Dámské tričko - velikost - problém

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill