Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Nefunkční mc (uzamčeno)
- - Od khojdar Dne 2016-11-21 11:01
Zdravím, cca. v sobotu 19.11. mi na Omnii přestal fungovat Midnight Commander. Hláška "Aborted" a hotovo. Jediná změna byla, že jsem rozchodil grafy v Luci - collectd a spol. Zkusil jsem reinstalovat balíček a stejný výsledek. Možná ncurses? Vše ostatní šlape, takže HW to asi není...
Má i někdo jiný problémy s mc? Jsou někde logy s updaty (mohla by to bát příčina)? Nějaké jiné nápady?
Díky, Karel
Nadřazený - - Od Jiri.Sko Dne 2016-11-21 12:02
Bohužel pozoruji stejný problém od začátku, jen jsem neměl čas to řešit.
Nicméně jsem vykoumal, že pomůže smazat historii (/etc/mc/history) a mc zase fičí (do ukončení většinou),
Nadřazený - Od khojdar Dne 2016-11-21 16:54
Díky za podnět. Sice nepomohlo, ale poňouklo. Nakonec jsem se přihlásil z jinýho terminálu (normálně putty, tady XFce terminal) a začalo to chodit i v putty. No moc divný chování, zvlášť na firewallu/routeru...
Nadřazený - - Od Filip Vyskočil Dne 2016-11-22 21:15 Hlasů 1
odinstalování, nainstalování, smazání celého /etc/mc, spuštění s chybovými hláškami a černobíle, odinstalování, instalace a je to funkční, snad trvale :-)
Nadřazený - Od NONES (>>>) Dne 2016-11-30 22:26
Díky za nakopnutí, nějak mne ani nenapadlo, že bych se o aktuálnost nainstalované verze MC ve svém routeru měl postarat sám. Tak jsem to také udělal ... :grin:
Nadřazený - Od Jiri.Sko Dne 2016-12-05 14:02
Nechci to zakřiknout, ale vypadá to, že to zabralo. Díky! :wink:
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Nefunkční mc (uzamčeno)

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill