Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Veřejnost / Všeobecná diskuse / Zpřístupnění fóra přes Tapatalk či pod.
- - Od Pospa Dne 2014-05-03 23:27 Hlasů 1
Ahoj,
neuvažujete o nějakém pluginu který by zpřístupnil fórum přes čtečky? Díky

Pospa
Nadřazený - Od Michal Vaner (>>) Dne 2014-05-05 08:28
Ani moc neuvažujeme. Fórum není naší výroby a oficiální plugin jsem na to neobjevil. Čas na takové věci určitě teď nemáme.

Každopádně, fórum umí téměř plnohodnotně fungovat přes email (tedy nejen číst, ale i odpovídat). Možná by vám stačilo to.
- Od IamI Dne 2014-05-04 12:16
Určitě bych tuto možnost také využil.
- - Od tomiik Dne 2014-05-05 22:25
Právě před chvílí jsem se také pídil, zda existuje plugin pro Tapatalk ale zdá se, že mwForum je poněkud obskurní záležitost. Škoda, že nebylo nasazeno třeba osvědčené phpBB :sad:
Čtu pravidelně asi osm fór a bez Tapatalku bych to nezvládal.
Nadřazený - Od jabi Dne 2014-05-05 23:44
Podporu TapaTalk bych také využíval, ale alespoň tohle fórum má RSS export, takže to pro mě není takový problém. Dal jsem to do RSS čtečky na mobilu.
Nadřazený - Od Michal Vaner (>>) Dne 2014-05-06 12:07
PHPBB nebylo nasazeno ze dvou důvodů:
• Má obrovskou historii bezpečnostních děr.
• Nikdo z nás PHP neumí a nějaké to ohýbání či psaní pluginů by bylo docela bolestivé.

MWForum mělo navíc tu výhodu, že už s ním byly zkušenosti. Podpora vláken a mocného administračního rozhraní byl také malý bonus.
Nahoru Téma Veřejnost / Všeobecná diskuse / Zpřístupnění fóra přes Tapatalk či pod.

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill