Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / opkg update >> Unknown SSL protocol error in connection
- - Od jakub.rybar Dne 2014-05-05 13:41
Dobré odpoledne,

chtěl jsem po Turrisu vcelku triviální věc, a to zaktualizovat repo a nepodařilo se viz níže.

root@ns2:~# opkg update
Downloading https://api.turris.cz/openwrt-repo/turris/packages//Packages.gz.
+ [ -f /tmp/crl.pem ]
+ date +%s
+ date -r /tmp/crl.pem +%s
+ [ 1399277132 -lt 1399278602 ]
+ exit
  % Total    % Received % Xferd  Average Speed   Time    Time     Time  Current
                                 Dload  Upload   Total   Spent    Left  Speed
  0     0    0     0    0     0      0      0 --:--:--  0:03:10 --:--:--     0
curl: (35) Unknown SSL protocol error in connection to api.turris.cz:443
Collected errors:
* opkg_download: Failed to download https://api.turris.cz/openwrt-repo/turris/packages//Packages.gz, curl returned 35.

CURLE_SSL_CONNECT_ERROR, hmm, problém s certifikátem? Cert pro api.turris.cz se mi tváří OK.

EDIT: WAN konektivita je DHCP IPv4 + static 6in4-wan6 tunnel.

Díky za tipy!
Nadřazený - - Od Michal Vaner (>>) Dne 2014-05-05 13:52 Hlasů 1
Dobrý den

Ten server se zrovna upgraduje, takže možná nějaký dočasný problém. Zkuste to tak zhruba za hodinku znovu, prosím, jestli to ještě zlobí.

Jinak, tohle updatování repozitáře by se mělo dít jednou denně samo od sebe.
Nadřazený - Od jakub.rybar Dne 2014-05-05 13:55
Tak už to vypadá OK, repo zaktualizován. Bohužel jsem se skutečně zrovna trefil do updatu repo. :D

Díky za info!
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / opkg update >> Unknown SSL protocol error in connection

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill