Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / nesrovnalost v detailech odeslaných dat
- - Od vlk Dne 2014-05-08 02:50 Upraveno 2014-05-08 09:50
dobrý den všem,
obdržel jsem také jednu instanci modré krabičky a jal se router hned zprovoznit - přizpůsobil jsem si vše k obrazu svému, bez jakýchkoliv problémů. teď, těsně před spaním, jsem jen tak ze zvědavosti koukl na první odeslaná data a zarazila mě jedna věc - registraci routeru jsem provedl včera, t.j. 7. května, v 17:02 jak je správně uvedeno v informacích o objednávce a router je od té doby v provozu. proto mě docela překvapil fakt, že v detailech odeslaných dat jsou první odeslaná data už ve 2:00 ráno téhož dne, poté následuje dvouhodinový výpadek mezi 3:00 až 4:00, načež od 5:00 jsou dle vašeho grafu kontinuálně zasílána data. pravděpodobně se bude jednat o nějakou chybu u tohoto konkrétního grafu, neboť všechny ostatní statistiky vykazují nějaká data až od 17 hodiny, což je správně.

EDIT: zřejmě nejsem úplně osamocen, uživatel NONES to zmiňuje zde https://www.turris.cz/forum/topic_show.pl?pid=1198#pid1198
Nadřazený - Od Jan Čermák (>>) Dne 2014-05-08 10:03
Dobrý den,

ve Vámi odkazovaném threadu jsem naznačil, jak to v první den funguje. Podle Vašeho popisu to ale opravdu vypadá na nějaké nezvyklé chování, pošlete mi prosím (na jan.cermak@nic.cz) ID Vašich statistik (nikoliv sériové číslo routeru, ale to, které vidíte v adrese při zobrazování grafů) a nejlépe i screenshot s tím, co se zobrazuje.
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / nesrovnalost v detailech odeslaných dat

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill