Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / [návod] Zyxel P660HW-T3 od O2 a bridge mode
- - Od stibi Dne 2014-05-08 12:34
Ahoj,
modem, který jsem dostal od O2 k ADSL připojení se mi konečně podařilo přepnout do bridge, takže nestraší mezi Turrisem a internetem.
Měl jsem s tím trochu problém, hlavě kvůli mé neznalosti.
Důležité pro mě bylo zachovat funkčnost O2 IPTV, což se povedlo, Zyxel na to má (nejspíš) vlastní interface a dva vyhrazené porty na switchi. Nebylo nutné nic dělat, trochu víc se to řešilo v diskuzi na abclinuxu

Přikládám screenshoty, jak vypadá nastavení bridge na Zyxelu.



Na Turrisu pak už jen přepnout WAN interface na PPPoE protokol, vyplnit o2:o2 jako jméno:heslo…a to je vše.
Interface dostane IP adresu a všechno jede.

Píšu to sem, třeba to někomu pomůže.
Nadřazený - Od petr-miler.moje Dne 2014-05-15 22:04
Ahoj,
tak mě se to nepovedlo přes webové rozhraní.
Musel jsem to provést přes telnet.
v Menu 1 zadat Bridge=Yes
v Menu 11 zadat Encapsulation=RFC 1483, Route=None a Bridge=Yes.
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / [návod] Zyxel P660HW-T3 od O2 a bridge mode

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill