Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Problem s rychlosti uploadu
- - Od mkour Dne 2014-05-21 23:07 Upraveno 2014-05-22 09:18
Zdravim,

dneska jsem si vsimnul problemu s rychlosti uploadu u pc pripojenych pres kabel k turrisu, podle speedtestu byl upload v rozmezi 0,5 - 1 Mbps, kdyz jsem zkusil pustit speedtest na ntb pripojeneho pres wifi, tak byl upload kolem 10 Mbps. Komunikace meni pocitaci v lan je ok, a wlan -> wan je ok taky, problem nastava az pri lan -> wan. netusi nekdo, kde by mohl byt problem?

M.
Nadřazený - - Od mkour Dne 2014-05-22 12:43 Upraveno 2014-05-22 22:20
resetoval jsem router do zakladniho nastaveni, nakonfiguroval a rychlost uploadu byla v poradku, po instalaci aktualizaci je to opet v pytli a rychlost uploadu se pohybuje kolem 0,5 - 1 Mbps. Puvodne jsem si myslel, ze je to zpusobeno nejakou aktualizaci, ale neni. Odpoledne jsem mel turrise po uvedeni do tovarniho nastaveni pripojeny za puvodni router, tehdy fungoval upload jak mel, jakmile jsem ho prehodil jako hlavni router, sel upload z pc, ktere jsou na kabelu velice znatelne dolu. Pritom s downloadem problem neni vubec.
Nadřazený - - Od petr-miler.moje Dne 2014-05-26 23:12
nemáš tam náhodou problém jako mám já, se strátovostí paketů ?
https://www.turris.cz/forum/topic_show.pl?tid=22 (druhá půlka vlákna)
Nadřazený - Od mkour Dne 2014-05-27 09:24
ne, zadneho problemu se ztracenymi pakety jsem si nevsiml, ping byl v poradku
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Problem s rychlosti uploadu

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill