Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Veřejnost / Všeobecná diskuse / Otázka ohledně smlouvy
- - Od Tsumorashi Dne 2014-06-15 09:05
Ahoj, byl jsem vybrán pro router a teď si ho chcu objednat ale mám takovou otázku.
Budu to řešit tak že smlouvu budu posílat poštou a tedy i ověřovat podpis na czech pointu.
A teď ta otázka mám nechat ověřit 2 smlouvy a poslat 2 smlouvy nebo jak to tedy je přesně?

Předem dík za radu.
Nadřazený - - Od Tobby Dne 2014-06-15 09:20
Ahoj,
nech si ověřit podpisy na obou smlouvách a oba dva je pošli. CZ.NIC ti zpátky pošle jednu jimi podepsanou kopii té smlouvy zpět.
Nadřazený - Od Tsumorashi Dne 2014-06-15 09:21
Ok dík.
Nadřazený - - Od Fait Dne 2014-06-16 14:08
Stačí jim poslat jednu smlouvu (ušetřených 30 kč za ověření druhého podpisu). Zpátky ti pošlou její podepsanou kopii.
Nadřazený - - Od Kuba721 Dne 2014-06-16 14:13
To není pravda, musíte poslat dvě smlouvy, podepsané ověřeným podpisem, jednu si nechají a jednu pošlou zpět s routerem. Bylo to jasně napsáno, když jste zvolil možnost, že budete smlouvu posílat poštou. Pokud něco potvrzujete, nebylo by od věci, si to pořádně přečíst.
Nadřazený - Od Fait Dne 2014-06-16 14:26 Upraveno 2014-06-16 15:42
Já jsem jim zaslal jednu a stačilo jim to. Originál co jsem jim zaslal si nechali a jeho kopii kterou podepsali mi zaslali zpět. Také jsem přemýšlel jestli 2x nebo jen jednou, ale jelikož po mě požadovali zaslání podepsané smlouvy (o požadovaném zaslání 2 kopií smlouvy jsem nikde nic nenašel) tak jsem to udělal takto.

Jestli myslíte zmínku o tom že vám zašlou jednu podepsanou kopii smlouvy zpět tak to neznamená, že jim musíte 2 kopie zasílat vy.
Nadřazený - - Od Jerry Dne 2014-06-16 14:30
Sice to bylo mou nepozorností, ale taky jsem posílal pouze 1 x ověřenou smlouvu + 1 x krát kopii té ověřené .... ověřený originál si nechali a neověřenou kopii mi podepsali a poslali zpět - vše OK
Nadřazený - Od Yarda_cz Dne 2014-06-16 21:48
Přesně tak, také z nepozornosti, a nebyl problém. Zaslali kopii v krabici.
Nahoru Téma Veřejnost / Všeobecná diskuse / Otázka ohledně smlouvy

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill