Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / verze 61 balíku ucollect-core
- - Od Filatko Dne 2014-06-24 16:09
13:59 (před 3 hodinami)

komu: mně
##### Oznameni o aktualizacich #####
• Nainstalovaná verze 61 balíku ucollect-config
• Nainstalovaná verze 61 balíku ucollect-core

15:58 (před 1 hodinou)

komu: mně
##### Oznameni o aktualizacich #####
• Nainstalovaná verze 61 balíku ucollect-core
• Nainstalovaná verze 17 balíku ucollect-count
• Nainstalovaná verze 18 balíku ucollect-buckets
• Nainstalovaná verze 15 balíku ucollect-badconf
• Nainstalovaná verze 3 balíku ucollect-sniff

16:58 (před 4 minutami)

komu: mně

##### Oznameni o aktualizacich #####
• Nainstalovaná verze 61 balíku ucollect-core

Nestaci to jednou? Nemela by se verze menit pokud to neni to same?
Nadřazený - Od Michal Vaner (>>) Dne 2014-06-24 16:36 Hlasů 1
Už jsem čekal, kdo se ozve O:-). Omlouvám se, ale potřeboval jsem tuhle smršť udělat, nějak se rozsynchronizovaly verze ucollectů na klientech. Teoreticky by stejné číslo mělo být totéž, ale v rámci urputných snah zabít ucollect, žeroucí 100% CPU, co nechtěl umřít, se povedlo, že nebylo. A z důvodů, jak se načítají pluginy jsem to potřeboval provést na všech klientech alespoň dvakrát, s tím, že se (teď už) neaktualizují všichni najednou, takže mi tam vznikl malý překryv. Už to jdu vypnout, zdá se, že už jsou snad všichni zase připojení.
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / verze 61 balíku ucollect-core

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill