Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Veřejnost / Všeobecná diskuse / Registrační e-mail
- - Od Ilmollini Dne 2014-06-25 16:31
Ahoj,
narazil jsem na problém s ověřovací podmínkou na kontrolu e-mailové adresy. Bohužel mi neumožňuje zadat e-mailovou adresu, s hláškou o neplatnosti adresy.

Adresu mám z jistých důvodů ve formátu server!user@gw.example.com.
Vzhledem k tomu, že ani RFC to neodporuje, bylo by možné tu podmínku zkontrolovat a případně opravit? :smile:

Díky
Nadřazený - - Od Ilmollini Dne 2014-06-25 16:32
Omlouvám se, zapomněl jsem dodat, že se to týká tohoto fóra.

Díky.

~~Ilmollini
Nadřazený - Od Michal Vaner (>>) Dne 2014-06-27 07:20
Dobrý den

Do takové opravy se mi moc nechce. Z několika důvodů:
• Je to zalezlé kdesi v hlubinách 3rd party kódu, jednak se mi v tom nechce moc hrabat, jednak by to každý upgrade potom rozbil.
• Nemám na to čas.
• Nevím, jestli to fórum uvnitř nepředpokládá, že může email nacpat např.  bezpečně shellu (což by zajistilo zákazem některých znaků).
• Regulární výraz na správné ověření mailové adresy má asi tak stránku.

Neměl byste po ruce nějakou adresu v obvyklejším formátu? Určitě toto fórum není jediné, kterému to nechutná. Co jsem slyšel, tak vykřičníky byly nějaké path designatory, či co, a byly už před tak 30 lety označené za zastaralé (ale to bylo možná v doméně).
Nahoru Téma Veřejnost / Všeobecná diskuse / Registrační e-mail

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill