Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Veřejnost / Všeobecná diskuse / Administracni rozhrani LuCI přes SSL
- - Od sobol775 Dne 2014-07-09 11:27
Jak prosim nastavit pristup do LuCI z venkovni site na urcitem portu a pouze pres https? Dekuji
Nadřazený - Od Jiří Kunc Dne 2014-07-09 20:12
na firewallu si otevřete port 443. Třeba tak, že přidáte do /etc/config/firewall toto:

config rule   
        option target 'ACCEPT'
        option src 'wan'
        option proto 'tcp'
        option dest_port '443'
        option name 'Luci_SSL'

uložíte a reloadujete konfiguraci firewallu:
/etc/init.d/firewall reload
Nadřazený - - Od Kuba721 Dne 2014-07-09 21:01 Upraveno 2014-07-09 21:14 Hlasů 1
Já mám webové rozhraní routeru přes SSL, přístupné z venku, na jiném, než výchozím portu 443. Zde je návod, jak jsem to udělal v rozhraní LuCI.

Síť-Firewall-Přesměrování portů

Dole si vytvořte nové pravidlo, například takto.

Samozřejmě si zvolte vnější port, jaký chcete. Dejte "Přidat" a poté "Uložit & použít".

Poté pravidlo vypadá například takto.


Teď máte webové rozhraní routeru, přes SSL, přístupné z portu, který zadáte jako "Vnější port", takže do prohlížeče poté zadáte adresu ve tvaru VnějšíIP:VnějšíPort, například 12.345.678.9:789, samozřejmě musíte mít veřejnou IP adresu.
Nadřazený - Od sobol775 Dne 2014-07-15 23:27
Dekuji funguje, jen jsem jeste udelal "opkg install luci-ssl" a krasa pristup pres SSL z venku.
Nahoru Téma Veřejnost / Všeobecná diskuse / Administracni rozhrani LuCI přes SSL

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill