Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / DMZ Host - prosim o radu
- - Od pappermann.moje Dne 2014-07-10 22:52
Dobry den,
takto slozity router mam poprve. Predchozi routery mely reseni instalovane, stacilo jen zadat IP ciloveho pocitace a smerovani vsech portu(DMZ Host) fungovalo.V turrisu jsem tuto predvolbu nenasel:-(
Muze prosim nekdo poradit jak/kam nastavit, aby me fungovalo smerovani DMZ. Cileny pocitac mam na portu5 (eth0)

dekuji moc za pomoc
Nadřazený - - Od Ondřej Caletka (>>>) Dne 2014-07-11 07:57 Hlasů 2
Otevřete pokročilé nastavení LuCI, tam Síť - Firewall - Přesměrování portů, přidáte nové s názvem třeba DMZ host, protokol necháte TCP+UDP, vnější zónu necháte WAN, vnější port prázdný, vnitřní zónu necháte lan, vnitřní IP adresu vyberete adresu DMZ serveru a vnitřní port opět prázdný. Jednoduché 8)
Nadřazený - - Od HonzaH Dne 2016-09-02 18:24
Bohužel pokoušel jsem se udělat tímto návodem DMZ a při Save&Apply se pravidlo port forwardingu vůbec nezobrazilo v seznamu již jiných pravidel, kde jsou porty vyplněny. Takže DMZ nepracuje.
Nadřazený - Od HonzaH Dne 2016-09-02 18:31
Problém byl v IE11 a Win7 Prof 64.
S Chrome vše OK.
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / DMZ Host - prosim o radu

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill