Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora - web / Problémy s HTTPS na www.turris.cz
- - Od lukasberan Dne 2014-07-16 02:31
Hezký den,

dnes při přihlášení přes MojeID na webu Turris.cz jsem dostal následující varování:
Nelze ověřit důvěryhodnost služby, kam se přihlašujete přes mojeID. Buďte zvláště obezřetní při předávání údajů z mojeID této službě.

Stejné varování jsem dostal i při přihlášení sem na fórum.

Nevím, jestli to může mít vliv, ale aktuálně se přihlašuji z USA z hotelové WiFi.
Nadřazený - Od commar (>>) Dne 2014-07-16 05:39 Upraveno 2014-07-16 08:25
To já jsem v malé vesničce u Prahy a dělá mi to... to samé.
Asi problém s certifikáty, včera byl turris.cz i forum dost často nedostupný,
asi to souvisî se čtvrteční aktualizací... (moje dohady)... uvidíme...

EDIT: problém asi přetrvává, mám problémy načíst stránky fóra, musím několikrát dát obnovit stránku,
než se načte... dělá to Opera i IE, na WIN8...
Nadřazený - - Od Jan Čermák (>>) Dne 2014-07-16 09:10
O problému víme a snažíme se najít jeho příčinu. Včera jsme prováděli trošku komplikovanější přesun serveru a po něm začalo docházet k této chybě. Problém je, že je to takový heisenbug, jakmile to začneme zkoumat, tak to přestane.
Nadřazený - - Od lzita (>) Dne 2014-07-16 13:11
POtvrzuji. Včera mi to hlásilo nějaký problém s šifrováním - povětšinou při přímém linku na adresu https://www.turris.cz/forum/forum_show.pl.
Při přístupu přímo na https://www.turris.cz to obvykle prošlo....
Nadřazený - - Od Jan Čermák (>>) Dne 2014-07-17 16:53
Za problémy se omlouváme, v softwaru třetí strany (Apache v kombinaci s mod_ssl) je něco shnilého, jako řešení jsme tedy nakonec zvolili přechod na jiný HTTP server (nginx). V důsledku toho dnes bylo možné zaznamenat pár výpadků a dalších podivností, ale nyní už by to mělo být v pořádku. Pokud byste nyní narazili na nějaký problém, budeme rádi za jeho nahlášení.
Nadřazený - Od Jan Čermák (>>) Dne 2014-07-18 10:05
Dnes ráno byl ještě dodatečně vyřešen problém s přihlašováním přes mojeID, doufejme, že to nyní je již opravdu všechno. Případné chyby můžete nahlásit i na info@turris.cz.
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora - web / Problémy s HTTPS na www.turris.cz

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill