Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Webová stránka není dostupná.
- - Od sobol775 Dne 2014-07-24 17:47 Upraveno 2014-07-24 17:56
Dobrý den,

poslední dobou se mi nezobrazují některé stránky. Pokud se však připojím přes mobilní připojení tak stránky fungují...
Takže předpokládám, že chyba musí být někde v routeru???
Jak to prověřit?

Samože jsem zkosel ruzne browsery IE, FF, Chrome

Muzete mi vysvetlit jak presne funguje funkce " Používat forwardování " ?

Děkuji
Nadřazený - Od NONES (>>>) Dne 2014-07-24 18:45
Můžete sem dát adresy alespoň některých stránek, které se Vám při připojení přes Turris nedaří zobrazit?
Chyba by třeba mohla být někde v IPv6 protokolu u stránek (resp. serverů), kteří tento protokol podporují. Mobilní operátoři v ČR jej zatím zdatně ignorují, ale příčin může být více.
Nadřazený - Od Ondřej Caletka (>>>) Dne 2014-07-24 19:05
Zkoušel jste vypnout funkci „Použít forwardování“? Když je vypnutá, Turris se chová jako plnohodnotný DNS resolver, tedy nepotřebuje žádný DNS server providera. Když je zapnutá, Turris přeposílá DNS dotazy na server providera, který nemusí být vždy plně kompatibilní s DNSSEC.

Je to takový evergreen problémů uživatelů s Turrisem, podrobnější vysvětlení je k nalezení v dřívějším příspěvku.
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Webová stránka není dostupná.

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill