Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Nefunkčnost síťového tisku na HP1505n
- - Od Mlhos Dne 2014-08-06 17:50
V routeru je někde chyba.
Blokuje tiskárny HP 1505n. Vzal jsem ji na jiný router a je to ok. Při navrácení pod Turris, je vše v tahu.
Ani ping nepustí na tuto tiskárnu. Vše ostaní jede, jak má.
Neví někdo co s tím?
Nadřazený - - Od Ondřej Caletka (>>>) Dne 2014-08-07 07:54
To je velice podezřelé. Opravdu nemůže být problém v něčem jiném, třeba v kabelu nebo konektoru? Když mezi turris a tiskárnu zapojíte nějaký switch, nebo třeba jiný router, taky to nefunguje?
Nadřazený - Od Mlhos Dne 2014-08-07 10:30
Těžko. Zkoušel jsem i variantu s původním routerem na místě. Na dvou pracovištích se dvěma různými routery a dvěma různými HP1505n stejný výsledek. S běžným routerem vše OK. S turrisem nic. První 2 pingy projdou a pak něco stopne komunikaci.
- Od standus Dne 2014-11-02 17:47
Me zase z niceho nic pred nekolika tydny prestala fungovat USB tiskarna. Pomohlo mi pridani firewall rule:

#Allow attached network printer
config 'rule'
    option name 'Network Printer'
    option 'src' 'lan'
    option 'proto' 'tcp'
    option 'dest_port' '9100'
    option 'target' 'ACCEPT'
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Nefunkčnost síťového tisku na HP1505n

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill