Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Uživatelská vylepšení / modifikace konfigurace unbound
- - Od milanroubal (>) Dne 2014-08-08 10:18
Jak modifikovat konfiguraci unbound tak, aby prezila update od teamu Turris?

rad bych se scriptem napojil na vystup unbound-control dump_cache

nainstaloval jsem tedy
opkg install unbound-control
opkg install unbound-control-setup


a pridal jsem do /etc/config/unbound
radky
config unbound remote_control
option control_enable yes


bohuzel to nefunguje. Jedine reseni, ktere jsem zatim nasel, je modifikace /etc/init.d/unbound
a pridani radku
add_section remote-control
section=remote_control
set_paramter contol_enable control-enable no

do sekce init_unbound(). Nejaky napad, jak to udelat tak, aby to prezilo pristi update turrisu?
Nadřazený - Od Jan Čermák (>>) Dne 2014-08-08 10:28
Modifikace init skriptu opravdu není šťastné řešení. Lepší je konfiguraci zapsat v nativní syntaxi konfigurace Unboundu a v konfiguračním souboru použít option "include_path" - příklady použití najdete, když si dáte toto klíčové slovo vyhledat zde na fóru. Update by to pak mělo přežít bez úhony.
Nahoru Téma Majitelé routerů / Uživatelská vylepšení / modifikace konfigurace unbound

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill