Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / grafy v realnem case
- - Od driici Dne 2014-08-29 08:17
Zdravim,

kdyz v LUCI otevru stranku http://router.local/cgi-bin/luci/;stok=admin/status/realtime mel by se zobrazit graf zateze, nicmene nestane se tak. Firefox mi do javascript error logu hazi ze "TypeError: data[(data.length - 1)] is undefined realtime:317"

Deje se tak asi po akrualizaci 1.4, nevim. Vsiml jsem si daneho problemu az ted.
Ptam se co muzu udelat proto aby mi statistika fungovala, pripadne jestli mi chybi nejaky update? Z root konzole jsem update provadel, a o automaticke updaty routeru se nestaram. Firefoxe mam aktualniho (v31), Luci ted pise verzi (git-df87ac3) OpenWrt turris r40351

Diky za blizsi info
Nadřazený - Od driici Dne 2014-09-01 10:57
Nakonec jsem to poresil zalohou konfigurace a uvedenim routeru do tovarniho stavu. Po update systemu jiz kresleni funguje spravne.
- Od Mitch Dne 2014-09-01 18:20
Díky, pomohlo!
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / grafy v realnem case

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill