Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Jsem nemocny a marodim jinde nez nedostupny router (uzamčeno)
- - Od CIJOML (>) Dne 2014-09-03 08:04
Uz pres dva mesice jsem na neschopence. Vcera prestal router odpovidat. Co se stane, kdyz jsem od routeru 120 km a dostanu se k nemu az nejdriv za mesic? :((
Nadřazený - - Od Martin Sojka Dne 2014-09-03 10:20
Nemáte nikoho, kdo by to oživil? A nebo přivezl k vaší posteli, pokud tam máte připojení?
Nadřazený - - Od CIJOML (>) Dne 2014-09-07 08:41
Kdyby to slo tak se neptam...
Nadřazený - - Od Martin Sojka Dne 2014-09-08 11:17
Tak se hlavně uzdravte, výpadky vyřešíme pak.
Nadřazený - - Od CIJOML (>) Dne 2014-12-03 15:42
Tak uz jsem doma i kdyz stale nemocny. Umrelo mi pred turrisem Ubiquiti Loco M5. Koupil jsem nove a internet zas funguje. Mezitim mi ale naskakalo 1030 hodin nefunkcnosti tzn jsem prekrocil. Jak to mam resit? Chcete router vratit? Nevim jak dlouho budu jeste na neschopence ani jestli neco zas neumre kdyz nebudu na baraku.
Nadřazený - Od Martin Sojka Dne 2014-12-03 15:43
Vyřešíme to po mailu.
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Jsem nemocny a marodim jinde nez nedostupny router (uzamčeno)

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill