Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Nekomunikující router
- - Od zaxx Dne 2014-09-20 18:01
Dobrý den,

měl jsem s routrem problémy, zkusil jsem reset, hardware reset(2x), nepomohlo. Vypadá to momentálně zhruba takto:

Wifi - nic
LAN 1-5, odmítá navázat spojení - svítí žtutě, nedomluví se s mím počítačem ani na IP adrese.
WAN po zapojení káblu k mému macu svítí zeleně, a poblikává žlutě.

Nevíte mi poradit co s tím?

Děkuju
Nadřazený - - Od Jan Čermák (>>) Dne 2014-09-22 07:51
Dobrý den,

opravdu jste provedl reset do výchozí konfigurace správně? Po podržení tlačítka na cca 6 s by se měly rozsvítit všechny diody zeleně, poté červeně, a cca po dvou minutách by měl router normálně naběhnout. Pokud router i poté nepůjde, budete se muset připojit k sériové lince (viz dokumentace) a zaslat nám na tech.support@turris.cz výpis z konzole, případně nám router odeslat na kontrolu.
Nadřazený - - Od zaxx Dne 2014-09-28 19:36 Upraveno 2014-09-28 19:43
Dobrý den,

děkuji za odpověď.
Ano, provedl jsem reset správně - 2x, LED indikovaly přesně dle opisu.
Mrzí mě opožděná odpověď, trvalo mi dokuď jsem si našel volnou chvíli.

Připájím výpis z konzole:

https://justpaste.it/hb94
Nadřazený - Od Jan Čermák (>>) Dne 2014-09-29 14:55
Dobrý den,

v logu nic špatného nevidím, pokud jste tedy vyloučil, že může být problém na straně PC nebo kabelu, asi nám budete muset router zaslat na kontrolu. V tom případě se dohodněte na detailech na emailu info@turris.cz.
- Od Barakus Dne 2014-12-13 15:16
Dobrý den,

mám s routerem stejný problém, vyřešil jste to nějak nebo byl router poslán ke kontrole?

Děkuji
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Nekomunikující router

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill