Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora - web / Grafy - sekce teplota CPU a desky (uzamčeno)
- - Od NONES (>>>) Dne 2014-10-02 19:17
Nebylo by možné mezi statistiky a grafy provozu routeru v autorizované části portálu www.turris.cz přidat statistiku teploty? Tuším, že teplota desky a CPU routeru se sleduje a je mezi pravidelně odesílanými daty z routeru na centrální server, vytvořit z těchto dat statistiku ve formě dalšího grafu by nemusel být takový problém.
Nadřazený - Od Jan Čermák (>>) Dne 2014-10-03 08:42
Teplota desky se odesílá úplně jiným kanálem, než ostatní statistiky, které zobrazujeme, a do databáze se neukládá. Ač by to bylo teoreticky možné a zvažovali jsme, zda v grafech zobrazovat i teplotu, nakonec jsme to z různých důvodů zavrhli a v brzké době to ani neplánujeme. Prozatím si tedy budete muset vystačit s nějakým DIY řešením, pokud tuto informaci k něčemu potřebujete.
Nadřazený - - Od digiman (>) Dne 2014-10-04 20:05
dají se velice snadno ukládat na lokálu osobně mam uděláno stejně jako logování teploty z 1-wire sítě čidel
Nadřazený - - Od martin131 Dne 2014-10-21 15:24
Neměl bys prosím nějaké how-to? :)
Nadřazený - - Od NONES (>>>) Dne 2014-10-21 17:06
Taky bych nějakým podrobnějším návodem nepohrdl :evil:
Nadřazený - - Od digiman (>) Dne 2014-10-21 19:17
do konce týdne hodím odkaz na komplet scripty až k tomu sesumíruji nějaké povídání jsem se k tomu dříve nedostal díky tomu že od Linux Days jsem marodil
Nadřazený - Od NONES (>>>) Dne 2014-10-21 19:24
Díky. Jo LinuxDays byly nakažlivé, speciálně workshopík o Turrisu od Martina Strbačky. Ten mě chytil.:twisted:
Nadřazený - Od digiman (>) Dne 2014-10-21 20:59 Hlasů 1
Tak přidávám základní návod. Po dopsání článků na téma 1-wire doplním i tento do podoby pořádného návodu, ale pro nedočkavce jsem umístil scripty na svoje stránky.
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora - web / Grafy - sekce teplota CPU a desky (uzamčeno)

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill