Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Veřejnost / Všeobecná diskuse / Jak se dozvím jestli jsem nevypadl z databáze?
- - Od pida.cz Dne 2014-10-24 14:30
Kdysi jsem se zaregistroval do tohoto projektu, vyplňoval jsem i dotazník. Ale dlouho se nic neděje. Vím že je o router velký zájem a že možná ani nejsem pro tento projekt zajímavý. Jak se dozvím jestli jsem ještě v databázi uchazečů a že mám ještě šanci router dostat?
Nadřazený - - Od Martin Sojka Dne 2014-10-24 14:57
Dobrý den, v databázi jste, jen bohužel na pozici, která nevedla k pozvánce k účasti na projektu. Počet zájemců mnohonásobně převýšil počet vyrobených Turrisů.
Nadřazený - - Od NONES (>>>) Dne 2014-10-25 11:07
Na jarní části konference Internet a technologie se hovořilo o tom, že se vyrábí další série Turrisů (cca 800 ks routerů) k uspokojení dosud neuspokojených čekatelů. Jejich distribuce se očekávala na podzim. Jsou už k tomuto nějaké další podrobnější zveřejnitelné informace?
Nadřazený - - Od Freddus Dne 2014-10-27 09:16
Napadla mě jenom taková myšlenka. Lidí na které se nedostalo je asi spousta. Ale může se stát že už vlastník Turrise chce od projektu odstoupit a router vrátit. Potom by se tento router mohl předat někomu na koho se nedostalo ale pořád má zájem o projekt. To by šlo nebo ne?
Nadřazený - - Od NONES (>>>) Dne 2014-10-27 09:36
Já myslím, že tento proces normálně funguje. Spíše nebude příliš takových nájemců routeru, kteří by odstupovali.
Nadřazený - Od Martin Sojka Dne 2014-10-27 11:03
Přesně tak, pár lidí opravdu odstoupilo, jde ale jen o jednotlivce.
- - Od juhas Dne 2014-12-13 09:41
Dobrý den,
taktéž mě zajímá zda jsem v databázi registrován. O projektu turris jsem přečetl snad vše co se kde na netu píše a rád bych se projektu zúčastnil.
Jaká je šance, že se budu moci projektu zúčastnit. Jaké jsou předběžné plány do budoucna. Děkuji za odpověď.
Nadřazený - Od Martin Sojka Dne 2014-12-15 16:51
Nikoho z databáze zájemců nevyřazujeme (tedy pokud o to nepožádá sám), takže pokud jste se přihlásil, tak s vámi počítáme. Jakou máte šanci, že získáte novou verzi Turrise, vám říct nedokážu - jedině snad můžu prozradit, že vaše šance je zhruba stejná, jakou má dalších 6000 zájemců.
- Od juhas Dne 2014-12-15 19:20
Děkuji za informaci. Rád bych se zúčastnil ale s mým štěstím budu pod čarou :sad:
- Od Pipin Dne 2014-12-28 13:02
I tak pokud chcete tuto kouzelnou krabičku tak si ji mužete pořídit !! https://lite.turris.cz/cs/ teda bez krabičky a wifi modulu
Nahoru Téma Veřejnost / Všeobecná diskuse / Jak se dozvím jestli jsem nevypadl z databáze?

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill