Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Záhada 13. kanálu- nejde detekovat
- - Od Pipin Dne 2014-10-30 14:50
Nevím proč ale nějak když dám wifi na kanál 13  ( 2,4ghz) (ten je u mě nejméně zarušený) tak prostě nejde  Detekovat. nechitil jsem ji na lumia 520 ani na samsung (něco) duos ani s notebokem od asusu.
Prosím o odzkoušení ostatními uživately na co největším počtu zařízení... později jsem doplním post s tím jak to šlape s 2. wifi kartou
Nadřazený - Od Ondřej Caletka (>>>) Dne 2014-10-30 15:28
Tohle je obvykle problém regulační domény. Kanály 12 a 13 totiž nejsou povoleny v USA a proto velká spousta zařízení Wi-Fi sítě na těchto kanálech nevidí. Přinejmenším můj Turris ale Wi-Fi na kanálu 13 bez problému spustí a byl jsem schopen se k ní přihlásit i svým telefonem Nexus 5.
- - Od Pipin Dne 2014-10-30 18:59
vypada to na usa problem a to přesto že mam všude nastavený region ČR je to záhada ...... možná mi později pomuže výměna wifi modulu v ntb.
Nadřazený - - Od Mira.S Dne 2014-10-31 18:00
U mne jede pořád Turris na 13. a mobil (LG) i NTB (několik ks)fungují.
Nadřazený - Od Pipin Dne 2014-11-04 15:10
celé to bude nějaké složitější.... chytám nějaké 13. kanály i 12 kanály.... skusím to přenastavit ale až se dostanu k turrisu
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Záhada 13. kanálu- nejde detekovat

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill