Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / SixXs vs HE
- - Od LK Dne 2014-11-19 22:43
Mate nejake doporuceni? Spojeni na oba CZ popy mam podobne...
Nadřazený - - Od Ondřej Caletka (>>>) Dne 2014-11-20 08:47
Máte-li k dispozici veřejnou IPv4 adresu, volte HE.net. Je to funkční, rychlé a jednoduché na nastavení.
Nadřazený - - Od NONES (>>>) Dne 2014-11-20 18:02 Hlasů 1
Já nemám nic ani proti SixxSu - je to také funkční a jednoduché - pouze registrační a schvalovací proces na začátku je trochu "opruz"
Nadřazený - - Od tr3027 Dne 2014-11-21 14:11
"trochu opruz"? Až tak pozitivně bych to neviděl :-(
Nadřazený - - Od JFila (>>) Dne 2014-11-21 18:02
Já se SixX neměl problémy, požadavek byl vyřízen za chvilku (mám tunel jak pro IPv4 dresu, tak pro ayiya). Většinu provozu realizuji pomocí tunelu na veřejnou IPv4 adresu. U tunelu ayiya je otravující jen bloknutí tunelu při cca pátém pokusu za hodinu. Když člověk laboruje, tak za chvilku pitvá, proč tunel nejede.
Nadřazený - Od NONES (>>>) Dne 2014-11-21 20:38 Hlasů 1
Taky jsem s tím neměl sebemenší problém - stačilo jen v angličtině vypnit jeden formulář (v pohodě jednou větou) a druhý den bylo povoleno a nastaveno. Takže z mého pohledu jen drobný opruz, ale chápu, že na to může mít každý svůj názor.
Nadřazený - - Od Jan Čermák (>>) Dne 2014-11-25 11:23
Tak já tady SixXS lehce pohaním a připojím se k pisatelům výše - problém je zejména v tom případě, když máte příliš generické jméno (nezávidím v tomhle všem Janům Novákům - ze sedmi záznamů ve whois tam je 6 zablokovaných), protože ověření duplicity registrace probíhá zřejmě jen na základě vyhledání stejného jména v jejich whois. Když jsem poslal na podporu tři emaily, že jsem si opravdu, ale opravdu účet na SixXS v minulosti nezakládal, a dostal jsem jen jednu odpověď lámanou angličtinou, že moje žádost byla zamítnuta kvůli duplicitní registraci, tak jsem snažení vzdal...
Nadřazený - Od NONES (>>>) Dne 2014-11-25 12:36
No vidíte, a ja (vlastním jmenem Jirka Novak) jsem tim jejich registracnim procesem prosel napoprve a zcela bez uhony. Honzove to asi maji v zivote tezsi :-)
Nadřazený - - Od LK Dne 2014-11-25 20:35
Nemyslel jsem ani tak co se tyce jednoduchosti registrace nebo nastaveni, ale spis spolehlivosti a globalni konektivity ...
Nadřazený - Od NONES (>>>) Dne 2014-11-25 23:19
U mne je SixxS spolehlivý - již dlouhou dobu žádný výpadek. A co se týká konektivity - mají vlastní POP hostovaný v ČR u Ignum.
Nadřazený - - Od Ondřej Caletka (>>>) Dne 2014-11-26 10:24
Hurricane Electric platí v IPv6 za Tier-1, nikdo nemá tolik peerů jako oni, takže tam bych o kvalitě propojení nepochyboval. V případě SixXS se to nedá tak jednoduše říct, jedná se o platformu, jejíž PoPy zřizují dobrovolně různé instituce s různou kvalitou připojení. Pokud se budeme bavit o českém PoPu, který provozuje společnost IGNUM, pak tamní konektivita je také na velmi dobré úrovni.
Nadřazený - Od LK Dne 2014-12-06 00:07
ok, skvele, zustavam u HE, mel jsem pocit, zda o neco neprichazim ;)
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / SixXs vs HE

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill