Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora - web / Přístup do grafů pro další uživatele. (uzamčeno)
- - Od JFila (>>) Dne 2014-11-25 22:05 Hlasů 1
Bylo by možné přiřadit k mému účtu ještě mojeid mého bratra aby se mohl také kochat grafy z našeho domácího Turrisu? Přístup k diskuznímu fóru by ani nepotřeboval jen grafy.
Nadřazený - Od NONES (>>>) Dne 2014-11-25 23:22 Hlasů 1
To lze - aby mělo k jednomu uživatelskému účtu TURRIS přístup více uživatelů? Pokud ano, asi bych to využil taktéž.
Nadřazený - Od Jan Čermák (>>) Dne 2014-11-26 09:10
Zatím jsme tuto možnost ani nezvažovali, takže to možné není. Ale probereme, zda tam nebude nějaký problém a jestli by to nešlo umožnit. Na druhou stranu budete s kolegou asi jedni z mála, kteří by tuto funkcionalitu využili, takže nemůžu slíbit, že to bude hned.
Nadřazený - - Od petatom Dne 2014-11-26 11:22
Já bych řekl, že nás bude mnohem víc.
Mně by se to taky hodilo, kdyby šlo přiřadit k účtu ještě další účet, například univerzální GHOST, který by nemohl nic měnit, jen si prohlédnout Grafy, případně něco dalšího, co by se ze seznamu dalo povolit (odfajfkovat).
Nadřazený - - Od S.hort.Y Dne 2015-08-20 15:28
Taky souhlasím a uvítal bych přístup ke grafům i pro jiné uživatele..
Nadřazený - - Od JFila (>>) Dne 2016-10-05 02:45 Hlasů 1
Ahoj,

dovolte další otázku, náš "starý" Turrísek co nejdříve dostane dalšího brášku, jak doufám, a netuším, jak to bude s druhým routerem ve statistikách. Počítá webové rozhraní, že uživatel má více routerů?
Nadřazený - Od NONES (>>>) Dne 2016-10-05 19:26
Zajímavá otázka ... sám jsem zvědavý na odpověď!
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora - web / Přístup do grafů pro další uživatele. (uzamčeno)

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill